Facebook

Login

Najnovšie na fórume

cestovanie do sk

Svaštara

Re: cestovanie do sk

Odoslaťod zelo » 16 Jan 2008, 13:21

Hi vseci...tak zase ja a zase ta ista otaska ako aj pred dvoma rokmi...Ten Hricko vozi aj dalej na to Slovensko alebo sa nieco zmenilo...
ak ma niketo nejake info ...o tom poprosil bi som ho nech to napise...a taktiez aj jeho cislo od mob..phone..(mam to jeho stare cislo)
dakujem za porozumienie.... :) :)
Obrázok používateľa
zelo
Senior Member
Senior Member

Založený: 26 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod Hosenpfeffer » 16 Jan 2008, 13:39

Neviem o tom zeby sa volaco zmenilo a myslim si ze ma stale to istvo cislo ako pred dvoma rokami. Skusiv si zavolat?
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Založený: 13 Aug 2006, 09:00

Odoslaťod JohnyBravo » 16 Jan 2008, 15:29

vozi stale, +421903969912 je cislo na SK, v SRB cislo neviem
Obrázok používateľa
JohnyBravo
Senior Member
Senior Member

Založený: 09 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod sandra » 16 Jan 2008, 18:51

Nazdar,
Hricko stale vozi, nic sa nezmenilo.Zo Srbska ide utorok, stvrtok a v nedelu, a zo SK ide v pond., stredu a piatok.Cislo v Srbsku> 063 801 67 21
Obrázok používateľa
sandra
Senior Member
Senior Member

Založený: 28 Okt 2007, 09:00

Odoslaťod janko_hrasko » 10 Júl 2008, 09:23

Nedeľa 13.7.2008 podvečer - Petrovec => Bratislava
Piatok 18.7.2008 poobede - Bratislava => Petrovec
na meste odchodu a prichodu sa mozeme dohodnut, nemisi to byt bas Bratislava alebo Petrovec
ide sa osobnym autom, 3 slobodnie mesta
cena: smiesnych 20 Eur
Obrázok používateľa
janko_hrasko
Junior Member
Junior Member

Založený: 10 Júl 2008, 09:00

Odoslaťod andrej » 11 Júl 2008, 08:37

Poslal som ti súkromnú správu. Prever.
Obrázok používateľa
andrej
Site Admin
Site Admin

Založený: 22 Máj 2004, 09:00

Odoslaťod janko_hrasko » 11 Júl 2008, 11:23

Prepacujem sa ale misev som zrusit cestu z objektivnych dovodov.
Obrázok používateľa
janko_hrasko
Junior Member
Junior Member

Založený: 10 Júl 2008, 09:00

Odoslaťod Emir » 11 Júl 2008, 14:07

Nova mikrobusova doprava:
Pon.Str.Pia. Bratislava-Novy Sad+okolie 50km
Uto.Stv.Ned. Novy Sad-Bratislava

Slovakia:+421(0)911808644
Serbia:+381(0)621626223

idem@dolava.sk
www.dolava.sk
Obrázok používateľa
Emir
Newbie
Newbie

Založený: 16 Sep 2006, 09:00

Odoslaťod Stubby » 03 Nov 2008, 12:08

Pre Petra XY
Autobus
BEOGRAD- NOVI SAD - BRATISLAVA-BRNO-PRAG
1 150 Kč jedna cesta
http://www.bei.cz/jizdnirady/pdf/000445.pdf
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Založený: 13 Dec 2005, 10:00

Odoslaťod Stubby » 05 Nov 2008, 12:58

Mariena,
na základe čoho posudzuješ že je Hrickov kombi lepší a bezpečnejší ako autobus belehradskej Lasti ktorý zaisťuje dopravu na medzinárodnej linky Belehrad-Praha?
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Odoslaťod mariena » 05 Nov 2008, 14:59

Stubby napísal:Mariena,
na základe čoho posudzuješ že je Hrickov kombi lepší a bezpečnejší ako autobus belehradskej Lasti ktorý zaisťuje dopravu na medzinárodnej linky Belehrad-Praha?

Možno je tvoja skúsenosť taká o čom neposudzujem. Hricko má celkom super bezpečnú a pravidelnú prepravu so zaisteným poistením. Aj jeho cena, spätný lístok ktorý vynáša 60 eúr /alebo 30 eúr v jednom smere/ zo Srbska na Slovensko a opačne, je predsa lacnejšia ako čo stojí lístok Belehradskej Laste ktorú si uviedol. Nepovedala som, nenapísala, do Prahy - tvoj omyl alebo PROPUST - čo by Srbi povedali :wink: nič v zlom 8) alebo mi nejde matematika :roll: koľko je to 1150 kč /korún českých/ :?: ha :roll: a v jednom smere ... soráč ...
Udruženje građana PODSTANAR

udruzenje.podstanara@gmail.com
066/601 1340;069/487 4310

udruzenje.podstanara@groups.facebook.com
Obrázok používateľa
mariena
Senior Member
Senior Member

Založený: 20 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod Hosenpfeffer » 05 Nov 2008, 17:30

Co sa autobusu tyka mna najmenej vyhovuvav lebo to dlho trvalo, je to drahvo a v minulosti kym boli hranice isov na Komarno de sa hadam najhorsi colnici keri naveky za volaco sikanuvali.... Mne naveky najviac vyhovuvav vlak, ale teraz je to hlupo ze nacim presaduvat bud v Budapesti alebo v Bruck ad Leitha.
Co sa tyka bezpecnosti Hrickovej firme. Zateraz sa kelko viem nestalo nist vazno len zopar tukov. Ale zoparraz som sa bav ked som s nima cestuvav lebo jeho vozaci sa ni profesionalni ale samouki a casto sa mladi a tak niekeri jazdia ako keby vozili kravy a ni ludi, zbytocne ryskantne predbiehaju, ked cestuju viac kombi naraz tak sa zezaju ze sa obiehaju, jazdia paralelne vedla seba, atd... Ale jesto aj dobri vozaci.
Co ma este na Hrickovom prevoze nervira je ze ked sa ide zo Slovenska misia obcas na seba cakat v Subotici. Npr. pridete do Subotici o 2 rano a tam cakate ako budali do pov stvrtej na druhy kombi kery isov zinadeke aby sa povymienali cestujuci. Alebo ze niekedy ide cez Nitru a tak sa volakto kto ide z Bratislave misi bezveze vozat cez pov Slovenska... Ale za nisku cenu nacim volaco aj zaplatit...
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Stubby » 05 Nov 2008, 19:02

mariena napísal:
Stubby napísal:Mariena,

Možno je tvoja skúsenosť taká o čom neposudzujem. Hricko má celkom super bezpečnú a pravidelnú prepravu so zaisteným poistením. Aj jeho cena, spätný lístok ktorý vynáša 60 eúr /alebo 30 eúr v jednom smere/ zo Srbska na Slovensko a opačne, je predsa lacnejšia ako čo stojí lístok Belehradskej Laste ktorú si uviedol. Nepovedala som, nenapísala, do Prahy - tvoj omyl alebo PROPUST - čo by Srbi povedali :wink: nič v zlom 8) alebo mi nejde matematika :roll: koľko je to 1150 kč /korún českých/ :?: ha :roll: a v jednom smere ... soráč ...

Ano Mariena ja som uviedol medzinárodnú linku belehradskej Lasti Belehrad- Praha a kolko je mne známo tak na tejto trase je i Nový Sad a Bratislava. Ja osobne som tým autobusom necestoval ale manželka. Keď som na ňu v Novom Sade čakal tak som videl ten autobus. Bol to nový moderný, komfortný autobus značky M......s, ktorý na mňa zanechal dojem, i manželka ho chválila.Možno to bola náhoda že v ten deň na tejto linky bol zrovna ten autobus, neviem. Ale čo viem je že v lete jedna cesta
Belehrad- Praha stála 1150,- CZK = 46 €ur
Nový Sad-Brno 900,- CZK = 36 €ur
a Nový Sad-Bratislava 700,- CZK - čo je v prepočte 28 €ur.
Tak čo je lacnejšie Lasta za 28 €ur alebo Hricko za 30 €ur? Myslém si že nie je potrebná žiadna matematika.
Porovnávať komfort toho autobusu s Hrickovým kombim je asi zbytočné.
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Odoslaťod Hosenpfeffer » 05 Nov 2008, 20:14

Stubby napísal:Porovnávať komfort toho autobusu s Hrickovým kombim je asi zbytočné.
No to tiez zalezi - co sa vravi "de gustibus non est siputandum". Npr. v minulosti tomu autobusu cesta trvala od 8hvecer az do rana, teda 9,5 - 10 hodin. Mozno je to teraz trocha kracie kedze ninto cakania na ednej hranici. Navyse bola iba edna "pis-pauza". A nak nespominam ze cepali "narodne pesme". Mozno je teraz secko inak vtedy to bolo take nepohodlne cestovanie ze odvtedy som na autobus ani nepomyslel. Okrem toho je tam dalsi problem - ako sa dostavit s batozinou z Novyho Sadu do Petrovca. Ked pre Vas nema kto prist tak to problem je.
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Jara » 05 Nov 2008, 20:52

Vyhoda Hrickovej dopravy je, ze pride priamo do Petrovca a ide z Petrovca. Podla mna, 60 eurov spiatocny listok je dost , ale on môze zobrat len malo cestujucich. Komfor nie je vysoku ale ludia su prijemny. Lastin autobus neviem, ale tie co idu do Viedne, aj ak su super komforne ale pocuvat cely cas "narodnjakov" a byt v nafajcenom...A ja so fajciar.
Takze, a este raz, vsetko je relativne, co je dobre mne nemusi sa pacit aj inim. Ako vravy Rodney o vkusoch nemozno diskutovat.
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Založený: 17 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod Stubby » 05 Nov 2008, 22:22

Manželka tvrdí že v Lastinom autobuse sa nesmelo fajčiť a počas cesty nehrala žiadna hudba ale sa premietali filmy v srbštine ktorej ona nerozumie.
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Odoslaťod ita » 05 Nov 2008, 22:42

Neviem Jara ako sa to mohlo aj stat, ze sa fajcilo v Lastinom autobuse? To hadam zavisis od sofera! Ja som isla 3-krat na relacii Pariz-Novy Sad a spet a ani raz sa nesmelo fajcit, ani soferi nefajcili, ale zastal asi kazde 2-3h aspon na 15 min, pre fajciarov a aby sa ludia trochu vystreli, lebo predsa cesta trva 24h! Tiez hudba nebola nijaka ale vecer isiel film a ked uz bolo neskoro v noci mohli sme kludne spat. Iba raz sa stalo, ze v noci jedna pani z Valjeva, nemohla sa zdrzat, a myslela, ze ked vsetci spia tak to prejde velmi potichu, si zapalila cigaretu vo WC a sofer zastal na prvom parkingu a pekne jej odrzal "bukvicu", ze aj on je fajciar, ale, ze nejaky poriadok sa musi drzat. Tato situacia mi dnes zisla do hlave, ked som pocula za ten autobus co zhorel v Nemecku, ze asi niekto tiez fajcil vo WC! Viem, ze na stanici v Parizi, vzdy ked pridu autobusi zo zahranicia su kontrolovane a ze musia urcitesi normi respektovat...tak chodil aj nejaky autobus zo Svilajncu a ze posle 6 mesaci Eurolines s nim pretrhli kontrak....Inac cena listku Pariz-NSad a spet je okolo 120€ a maju zlavi pre tych ponad 60r, studentov, deti...Mate pravo na 2 batoziny do boxu a jednu pod nohy, ale ak autobus nema vela cestujucich beru sa aj viacej taskov bez problemu...po tychto soferoch mozno poslat aj tasku, alebo balik ak mu poviete, ze na ktorej stanici si prijimatel pride pren...obycajne sa im vraj dava okolo 20€.... :lol:
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Založený: 29 Máj 2006, 09:00

Odoslaťod Stubby » 05 Nov 2008, 22:59

.
Okrem toho, Peter XY chcel vedieť o nejakom prievoze z Belehradu na Slovensko a nie z Petrovca, preto som mu doporučil autobusovú linku Lasti Belehrad -Praha.
Mariena mu doporučuje Hricka, cestovať z Petrovca na Slovensko. V tom je rozdiel. Mimochodom keď by som cestoval z Petrovca na Slovensko a nemal možnosť vlastným autom tak by som možno bral v úvahu tiež cestovať s Hrickom.
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Odoslaťod mariena » 06 Nov 2008, 09:36

Stubby napísal:.
Okrem toho, Peter XY chcel vedieť o nejakom prievoze z Belehradu na Slovensko a nie z Petrovca, preto som mu doporučil autobusovú linku Lasti Belehrad -Praha.
Mariena mu doporučuje Hricka, cestovať z Petrovca na Slovensko. V tom je rozdiel. Mimochodom keď by som cestoval z Petrovca na Slovensko a nemal možnosť vlastným autom tak by som možno bral v úvahu tiež cestovať s Hrickom.

Kedže ti tak veľmi vadi ked ja niečo napíšem, a voľného času máš viac než ja, prosím pekne prečítaj si všetko ale všetko čo som napísala čo sa týka prepravy na Slovensko. Vôbec je nie pravda že som tomu Petrovi XY odporúčala, či doporúčala cestu Z PETROVCA. HRICKO prepravuje aj Z BELEHRADU ... Radšej sa poinformuj lepšie. Alebo si myslíš že ty si starší tak si aj múdrejší vo všetkom :?: :roll:
Udruženje građana PODSTANAR

udruzenje.podstanara@gmail.com
066/601 1340;069/487 4310

udruzenje.podstanara@groups.facebook.com
Obrázok používateľa
mariena
Senior Member
Senior Member

Založený: 20 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod zelo » 06 Nov 2008, 10:37

Co sa tika Lastinho autobusu som cestoval snim z Nemecka do Noveho Sadu len trikrat v zivote...prvi krat ..posledni krat ...a nikdi viacej...bolo to na nevidrzanie boli tam traja soferi ...fajcili vseci traja hoci v autobuse stoji velkimi slovami vipisane ..ZABRANJENO PUSENJE...ked som dal pripomienku na to povedali ze je to pre cestujucich a nie pre nich soferov ..Muzika Narodna..cepa li cepa....video nerobi lebo zabudli vraj trake...Autobus pretovareni ako cirkova skatulka...vsade kufre ale majitela nemaju ..preto ze oni to zoberu a naplatia to a niekto caka v Novom Sade alebo v Belahrade a vezme si to..
a zase ked som cestoval z Bratislave do Nemecka to bol zazitok ..ti soferi boli asi najmilsi ludia na svete ..servovali kavu ,,,caj zdarmna autobus cisti ako apatieka..toalet vzdi ked sa zastalo ocistili..autobuse sa nefajcilo a ani soferi nefajcili hoci boli fajciari obaja..usluha a kultura na urovni..snimi bi som vzdi cestoval .. :) :)
a cestoval som aj s Hrickom mislim si ze je servis na urovni ano niektori soferi su ako Kamikaze..ale hlavne mal som to stastia ze nikdi sa nestalo nic a stihli sme vseci zivi a poniektori vilakani... :lol: :lol:
Obrázok používateľa
zelo
Senior Member
Senior Member

Založený: 26 Júl 2005, 09:00

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Všeličo

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Meniny

Dnes má meniny: Svorad
Zajtra: Kamila
Napozajtra: Dušana

Pranostiky

Ženci do poľa, včely z poľa.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com