Facebook

Login

Najnovšie na fórume

Byt v Petrovci na prenajom?

Ak máte niečo na predaj, alebo chcete niečo kúpiť. Oznámte to tu.

Byt v Petrovci na prenajom?

Odoslaťod troublechick » 06 Máj 2008, 15:49

Surne potrebujem najst byt v Petrovci, alebo aj dom, neviete mozno o volakom? Neviem koho by som sa to mohla opytat, viem ze jesto budovy s bytami v Petrovci, ale neviem ako prist po informacie. Dakujem velmi pekne :)
Obrázok používateľa
troublechick
Newbie
Newbie

Založený: 06 Máj 2008, 09:00

Re: Byt v Petrovci na prenajom?

Odoslaťod Virus » 06 Máj 2008, 18:31

Hladal som nieco na byvanie zopar mesiacov, a vsetko co som nasiel, su domy, do ktorych majitel nezinvestoval ani paru cely cas, a ked sa byvali kirijasi odstahovali, tak ladno zvysil kiriu...Podla mojej skusenosti, tu ludia prenajimaju domy, aby im ih oni zriadili (uz ci ti to odbije od kiriji potom, alebo sa povadis a odides odtial)...Prestava to byt aktualne, z tych domov, co sa este podobaju na volaco posledny kirijasi idu von a domy sa predavaju...A za tie stare dratvy hladaju najmenej 50eur az do 80eur...
Neviem, co by ti poradil, mi sme rozhlasili vsetkym, co pozname, ze hladame nieco na byvanie a casom si zistil aj ty sam, a nieco ti ohlasili znami, a tak....Neviem ako je to s bytami, do toho som nesiel...
Obrázok používateľa
Virus
Senior Member
Senior Member

Založený: 11 Mar 2008, 09:00

Odoslaťod Stubby » 06 Máj 2008, 19:40

Možno ti pomože, ťukni na fotoaparat a vyber si
http://panacomp.eu/srpski/dom_bacpet.php
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Založený: 13 Dec 2005, 10:00

Odoslaťod troublechick » 07 Máj 2008, 19:01

Dakujem na odpovedach.

Skontaktovala som jednu priatelku z Petrovca a ona mi povedala, ze sa pospytuje. Neviem, potrebujem dom alebo byt ale nie velmi stary, dozvedela som sa, ze na novych Sejkach jesto mnoho prazdnych domov (novych, majitelia su zvacsa v zahranici) a ze by sa tam mohol najst aj na prenajom. Pojdem sa spytat.
A to aby som niekomu riadila dom a platila ohromnu kiriu mi nepadne na rozum! :!: Najdem uz ja nieco, ked si to zakreslim v hlave, tak to musi byt. :)

Stubby to je potrebne na dlhsi cas, tie nezodpovedaju, take izby su viacej pre navstevnikov a mne treba pre byvanie, na dlhsi cas. Aj tak dakujem :)
Obrázok používateľa
troublechick
Newbie
Newbie

Založený: 06 Máj 2008, 09:00

Naspäť na Kupujem - Predávam

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Meniny

Dnes má meniny: Olivera, Oliver
Zajtra: Adriana
Napozajtra: Ladislav(a)

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com