Facebook

Login

Najnovšie na fórume

Eurovision Song Contest

Svaštara

Eurovision Song Contest

Odoslaťod herz » 30 Máj 2010, 13:31

Nasa Lena Meyer-Landrut vihrala Song Contest 2010
herz
Senior Member
Senior Member

Založený: 23 Máj 2007, 09:00

Re: Eurovision Song Contest

Odoslaťod brams » 31 Máj 2010, 14:17

a nasa kristina aj nasa milana stanković?
Obrázok používateľa
brams
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Nov 2007, 10:00

Odoslaťod ita » 31 Máj 2010, 14:25

Vsetko zavisi aj od vkusu ludi. Ten balkansky hurt sa niekomu pacil niekomu nie. Mne nie! :cry: A Nemecko dobre, ze vyhralo, nak to organizuju ty co maju viac penazi. Komentar fr. novinara bol napr. ked Rusko spievalo "jeho misia je, ze nesmie vyhrat" :lol: .....A nemecka piesen nebola neviem co, podla mna, boli aj krajsie....
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Založený: 29 Máj 2006, 09:00

Odoslaťod brams » 31 Máj 2010, 14:35

mne je nemecka dobra ,dobra bola aj slovenska ale tem nastup bol smiesny,a nas............
neviem komu sa to pacilo?
videli sme aj na hlasovani body nam dali BiH,horvatsko aj francusko aj nikto viac .............
Obrázok používateľa
brams
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Nov 2007, 10:00

Odoslaťod JohnyBravo » 31 Máj 2010, 17:15

Vidis komu sa pacilo. Grand sou... text :roll:
A Kristina, znama svojou tremou, tu svoju piesem, dosrala ako sa lem dalo...
Obrázok používateľa
JohnyBravo
Senior Member
Senior Member

Založený: 09 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod herz » 01 Jún 2010, 00:34

Lena vihrala a Horst Köhler nas präsident zahodiv neska "uterak"
herz
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Hosenpfeffer » 01 Jún 2010, 10:48

Eurosong je shit najvacsieho zrna, kery je bohuzial plateny z nasich koncesii a dani, ale ked ste si zapli obraz a zapli zvuk z RadiaFM tak to bola celkom dobra zabava v podani komentatorov Balaza a Hubinaka keri si z celej tej "lakrdiji" robili maximalnu "prdel".
Napriklad ked nastupila Lena, tak spominali ze je v Nemecku debata ze si dala meno Lena lebo sa chce podobat na Nenu (99 balonikov kto si pamata) ale ze vraj isla este o krok dalej a ze si podobne ako Nena neholi chlpy pod pazuchou, tak potom navijali aby zdvyhla ruku a ukazala ci ma alebo nema chlpy. ;-)
Potom zas navijali za Armensko lebo tam spievala taka dobre vyvinuta zenska (aj ked sa vyhovarali ze navijaju za nu lebo oni dobre rozumeju kvalitnej hudbe ;-)) a nakoniec navijali za Bielorusko a Irsko aby bolo Anglicko poslednvo co sa nakoniec aj podarilo, atp....
Dobrie komentare boli aj na "TO" zo Srbska - ze ci je zenska alebo chlap, ludom TO pripominalo Star Trek, Majku z Gurunu ci Astara Sherana. :lol:
Bola to skratka dobra zabava, hudba nebola dolezita tak ako je ni dolezita ani v samotnej sutazi.
Bolo npr. dopredu jasnvo ze Nemecko da najviac bodov Turkom, Grekom a Srbom preto lebo tam ich zije vela, podobne tak Francuzsko, dalej bolo jasnvo ze Izrael neda ani bod Nemecku a to este minimalne nasledovnych 500 rokov a ze da najviac bodov Rusku a Armensku lebo stade prislo vela Zidov do Izraela, ze Moldavsko da najviac bodov Rumunsku a Ukrajine, ze Balkanci si budu davat hlasy navzajom, atd, atd, atd...
Tak isto ako je jasnvo ze Slovensko nigda nepostupi do finale lebo edini kto bude hlasuvat za Slovensko sa Cesi (a este zopar Petrovcanov) a to je malo podobne je to aj opacne: Cesi nikda nepostupia do finalelebo za nich hlasuju len Slovaci. O to je zbitocnejsie aby sa Slovensko vobec zucastnuvalo na tejto idiotskej sutazi a zbitocne sa minali peniaze. Tuto sutaz, bar na Slovensku, vyuzivaju hlavne prepadnuti ci zacinajuci spevaci aby sa reklamuvali. Davno sa casi ked to malo urcity "glamur" ked hudbu hrav orchester a okrem spevaka tam bov aj dirigent zo sutaziaceho statu...
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Založený: 13 Aug 2006, 09:00

Odoslaťod ita » 01 Jún 2010, 13:54

Hosen...mas pravdu vo vacsine....ale chcem povedat, ze tam sa daju niekedy aj pekne pesnicky vypocut. A taky sobotny vecer pred tv ma upomina na casy ked som hladela Euroviziu s rodicma...je ze moje deti uz nechcu so mnou hladet ....Ved svojho casu aj chyrecna ABBA zacala na tomto festivale, a potom urobili este vela, vela peknych piesni. A aj toto je lepsie od tv emisii typu Farma, Graine des stars....neviem :cry: ako sa to tam u nas vola vsetko. A co sa komentatorou tyka aj Fr tv mala dvoch co boli duchaplny. Ked sa Lena prezentovala, prekomentarovali, ze ju mali nechat spievat v kupalni (asi sa nasli zastihnuty ked vyhrala)a za nasho povedali, ze je asi zena aku by ani jeden s nich nechcel mat, spevacka z Islandu bola velka ako ich vulkan..... :lol: ale piesen mala peknu. A najviac sa mi pacilo ked jeden s nich povedal, ze spevak z Izraelu ma viac svojich zubov ako oni dvaja spolu....Tak ja som mala pekny vecer pred tv, je ze som bola sama, manzel radsej siel na pocitac a nemal trpezlivost ani pockat kym sa vyhlasuje, ako presla posledna piesen hned menil program...
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Založený: 29 Máj 2006, 09:00

Odoslaťod JohnyBravo » 01 Jún 2010, 20:47

Odhliadnuc od tej eurovizii... Balaza a Hubinaka vobec nemisim pocuvat. Taka forma "vtipkuvania" mi vobec nesedi. To co vravia, teda ni to co vravia, ale ta forma a sposob ako to podavaju /aj to co si pisav, ale ni lem ohladom toho, ale vseobecne o com kolvek som ich pocuv rozpravat/ , je na urovni deti zo zakladnej skole. A nepride mi to vtipnvo, ani ak to myslia ironicky, alebo akokolvek inak. U mna sa vtipni rovnako ako kvazihumor Nogu aj Skrucaniho. Mozu si rovno podat ruku zo Senzusom, co si isto myslia, ze sa vtipny vo svojich posnickach, alebo si zalozit kapelu s Branom Mojsejom. Grc.
Naposledy upravil JohnyBravo dňa 01 Jún 2010, 20:48, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
JohnyBravo
Senior Member
Senior Member

Založený: 09 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod herz » 01 Jún 2010, 20:48

"""Napriklad ked nastupila Lena, tak spominali ze je v Nemecku debata ze si dala meno Lena lebo sa chce podobat na Nenu (99 balonikov kto si pamata) ale ze vraj isla este o krok dalej a ze si podobne ako Nena neholi chlpy pod pazuchou, tak potom navijali aby zdvyhla ruku a ukazala ci ma alebo nema chlpy. ;-)"""
:smeh2: :smeh4: :smeh5: :smeh5: :smeh5: bez komentaru
herz
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Hosenpfeffer » 02 Jún 2010, 08:34

JohnyBravo napísal: A nepride mi to vtipnvo, ani ak to myslia ironicky, alebo akokolvek inak.
No vies ako oni vravia: ked niesu vtipny tak nech su aspon trapni. ;-)
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Založený: 13 Aug 2006, 09:00

Naspäť na Všeličo

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Meniny

Dnes má meniny: Jana, Ivana
Zajtra: Františka
Napozajtra: Vlastislav

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com