Facebook

Login

Najnovšie na fórume

Sportom ku zdraviu

Svaštara

Sportom ku zdraviu

Odoslaťod kermit » 18 Feb 2010, 09:51

Bavite sa neajkym sportom? rekreacne/profesionalne?
Ako je to v zime? snazite sa pohybovat aj teraz, alebo skor sedite doma/v robote a tesite sa na jar, ked budu uz pre sport lepsie podmienky pripadne nedostatok pohybu budete riesit pracou okolo domu/zahrady atd? ...

Ake je vase odporucenie na sport/pohyb v zime?

Ja sa snazim aspon hrat tenis v hale dvakrat do tyzdna ... na jar sa uz ale tesim na bicykel!
:)
K e r m i t t h e f r o G
------------------------------
Obrázok používateľa
kermit
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Apr 2005, 09:00

Re: Sportom ku zdraviu

Odoslaťod Hosenpfeffer » 18 Feb 2010, 11:34

No v zime ednoznačne sánkania, ližuvania a korčuľuvania.
kermit napísal:Ja sa snazim aspon hrat tenis v hale dvakrat do tyzdna ...
Neskúšav si squash? Ja som ešte ni ale rád by som keby sa Ti kcelo. Návrh sa týka aj druhych stráncov čo sa stránci tu de ja. ;-)
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Založený: 13 Aug 2006, 09:00

Odoslaťod kermit » 18 Feb 2010, 16:44

Hosenpfeffer napísal:No v zime ednoznačne sánkania, ližuvania a korčuľuvania.
kermit napísal:Ja sa snazim aspon hrat tenis v hale dvakrat do tyzdna ...
Neskúšav si squash? Ja som ešte ni ale rád by som keby sa Ti kcelo. Návrh sa týka aj druhych stráncov čo sa stránci tu de ja. ;-)

Ha obdivujem, za tie roky na sk som neprisiel na chut zimnym sporotm ... ale verim ze je take lyzovanie super hlavne ked sa nauci technika :)

Do sqashu sa mi nechce ... ze vraj je to narocne na kondiciu a hmmm .. uz nie sme najmladsi :D ... hra tu niekto squash?

Ake mate podmienky vo vasom bydlisku na sport ... napr. aj v petrovci. Ja sa osobne vzdy aspon snazim navstivit tenisove tereny v B.P. ked to casovo vyjde ... v zime ale neviem ci nieco funguje.
K e r m i t t h e f r o G
------------------------------
Obrázok používateľa
kermit
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Apr 2005, 09:00

Odoslaťod Hosenpfeffer » 19 Feb 2010, 10:00

kermit napísal:Do sqashu sa mi nechce ... ze vraj je to narocne na kondiciu a hmmm ..
No ved o to presne ide - minies menej casu na rovnake mnozstvo potu a usetreny cas mozes venovat inym aktivitam. :-)
BTW, chcel by som este vyskusat aj snowboarding ale mam malo casu aj na lyzovanie takze som este nenasiel cas aby som to vyskusal... :-(
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Založený: 13 Aug 2006, 09:00

Odoslaťod sandra » 23 Feb 2010, 18:55

V Petrovci v zime moz chodit bud do posilnovni alebo na aerobik, ine moznosti kolko viem nie su.
Ja sa snazim cvicit doma, lebo dve male deti mi zaberu vela casu takze zatial nemam sancu ist niekam cvicit.
Doma mam stacionarny bicykel a steper a deti ked pospia tak sa snazim zacvicit aspon 4 krat tyzdene.Musim priznat ako cvicim,ze sa aj lepsie citim a mam lepsiu kondicku.<<<a snad aj tie kilecka nazbierane za sviatky pojdu pomali dolu a potom budem mat este lepsi pocit!! :)
Obrázok používateľa
sandra
Senior Member
Senior Member

Založený: 28 Okt 2007, 09:00

Odoslaťod Jara » 23 Feb 2010, 20:14

No ak v Petrovci mate aerobik a aj "teretanu", tak je to nie malo. Ake su tam ceny? Skoda, ze v Petrovci este stale ninto bazen, aspon v lete. Ja cvicit doma neviem, kazdy den si vravim - zajtra a to zajtra je nikdy. Nakoniec mi exploduje srdce od nepohiblivosti. :)
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Založený: 17 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod sandra » 23 Feb 2010, 23:39

Ano , je super ze mame velmi dobre vybavenu posilnovnu a tiez aj aerobik.Ceny boli vzdy priliehave, ked som ja chodila, no priznam sa ze ja som uz 2 rok na materskej takze netusim ako sa momentalne ceny pohibuju.Aj ja nerada cvicim doma ale ine mi nezostava, mame male babo takze sa nemozem pohnut nikam.Zostava mi bud cvicit doma alebo nie, aj ked sa mi najlepsie cvici ked som na aerobiku....
:cry:
Obrázok používateľa
sandra
Senior Member
Senior Member

Založený: 28 Okt 2007, 09:00

Naspäť na Všeličo

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 2 hostí.

Meniny

Dnes má meniny: Bozetech
Zajtra: Vladivoj
Napozajtra: Vratislav(a)

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com