Facebook

Login

Najnovšie na fórume

Aj múdry schybý alebo nikto nie je dokonalý

Svaštara

Re: Aj múdry schybý alebo nikto nie je dokonalý

Odoslaťod Hosenpfeffer » 17 Feb 2010, 15:03

JohnyBravo napísal:Tak toto je uz aky drist? 8O
Velky. 8)
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Založený: 13 Aug 2006, 09:00

Odoslaťod Stubby » 17 Feb 2010, 15:05

Pazovan napísal:Keď im to robí radosť. A čo pre štastie treba, tastatura , miš, a obrazovka :D

Komu a čo robí radosť. Kto a čím ťa niekto uráža? Povedz. Takto to vypadá že všetci na tomto fore ťa len urážaju.Snáď nemáš srbský syndrom že za všetko môže a vinný je druhý a oni sa najlepší vo všetkom.
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Založený: 13 Dec 2005, 10:00

Odoslaťod Hosenpfeffer » 17 Feb 2010, 15:14

Pazovan napísal:Len mi je čudne že administrator nereaguje keď sa v nejakých náražkách ba dokonca i urážkách ,začinajú spomínať osoby menom a priezviskom. Na to by sa muselo dbať.
A kde a kto urazal nejaku osobu pricom priamo spomenul jej meno a priezvisko?
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Hosenpfeffer » 17 Feb 2010, 15:19

brams napísal:kelko som ja skontav na tomto fore sa lem caka aby volakto volaco napisav aby ho dvaja-traja napadli
Radšej potom nebudem ništ písať lebo sa teraz bojím že ma voľakto napadne na ulici... 8O
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod brams » 17 Feb 2010, 15:44

ma jok ,nije fraka........
Obrázok používateľa
brams
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Nov 2007, 10:00

Odoslaťod Pazovan » 17 Feb 2010, 21:12

Pri spominani prednášateľov slovenčiny, spomenuté boli aj mená aj priezviská, mňa osobne nikto neuražal , a to že píšem drist-i ak som dobre pochopil , tak sa podakuvam , a nemám žiadne sindromi, len koľko sa mi zdá že zoparti členovia maju asi nejaké aj sindromy aj kompleksy, no múdrejšie je povzniesť sa , a vzdialiť sa. Pozdrav všetkým , a prepáčte že somsvojími komentármi vstúpil do vášho malého sveta, a tým pobúril kamarilsku baru.
Obrázok používateľa
Pazovan
Member
Member

Založený: 02 Okt 2009, 09:00

Odoslaťod JohnyBravo » 17 Feb 2010, 23:10

Stubby napísal:drist je blabol alebo táranina, inýmy slovami nesmysel a používa sa na Slovensku.

Presne. A vobec je to ni zargon dnesnych mladych.
Obrázok používateľa
JohnyBravo
Senior Member
Senior Member

Založený: 09 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod herz » 17 Feb 2010, 23:14

Hosenpfeffer napísal:
brams napísal:kelko som ja skontav na tomto fore sa lem caka aby volakto volaco napisav aby ho dvaja-traja napadli
Radšej potom nebudem ništ písať lebo sa teraz bojím že ma voľakto napadne na ulici... 8O

ja isto mislim ze tu nikto nebol urazeni. kazdi si moze napisat mienku. skoda ak jesto tu nekera Mimosa.
herz
Senior Member
Senior Member

Založený: 23 Máj 2007, 09:00

Odoslaťod JohnyBravo » 17 Feb 2010, 23:16

Pazovan napísal:Pri spominani prednášateľov slovenčiny, spomenuté boli aj mená aj priezviská,

No a? Ta co som ju spomenuv ja, nenaucila nist celie generacie ziakov a roke brala plat. Az sa raz naslo zopar odvaznejsich rodicov, co konecne spisali volaku peticiu, ci staznost a pani ucitelka misela zo skole odist.

A syndrom (pise sa s Y, ale to ma nenaucila spomenuta) a kompleks mas asi ty, lebo vyzera ze u teba je meritko "volacoho" dosiahnutiho skoncena fakulta.
Obrázok používateľa
JohnyBravo
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Pazovan » 17 Feb 2010, 23:54

Dakujem na upozornení Johny Bravo. Bez Vášho upozornenia bol bi som smutný a neveselí. Pozdrav Vám
Obrázok používateľa
Pazovan
Member
Member

Odoslaťod JohnyBravo » 18 Feb 2010, 07:23

Rad pomozem, ked mozem.
Obrázok používateľa
JohnyBravo
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Pazovan » 18 Feb 2010, 10:31

Nemôžem vyjadriť slovámi moju povďačnosť , nad Vašou ochotou,dobrotu a láskavosťou
Obrázok používateľa
Pazovan
Member
Member

Odoslaťod Hosenpfeffer » 18 Feb 2010, 11:38

Pazovan napísal:Pri spominani prednášateľov slovenčiny, spomenuté boli aj mená aj priezviská
No ja osobne som nespomenul ani jedneho ucitela Slovenciny. ;-) A kelko viem boli spomenuté iba priezviská nie mená. Väčšinou prednášatelia majú meno a priezvisko takže keď o nich hovoríme najľahšie ich je identifikuvať práve podľa nich. ;-)
Pazovan napísal:Pozdrav všetkým , a prepáčte že somsvojími komentármi vstúpil do vášho malého sveta, a tým pobúril kamarilsku baru.
OK, prepáčte že som si dovolil s Vami nesúhlasiť, asi to musí byť pre Vás dosť neobvyklé keď Vás to tak zobralo.
Naposledy upravil Hosenpfeffer dňa 18 Feb 2010, 15:27, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Stubby » 18 Feb 2010, 13:58

Ja by som chcel vedieť či sa Pazovan tiež cíti byť urazený, keď si napríklad na forach v belehradsom Blice alebo v novosadskom Dnevniku prečíta komentáre a kritiky, kde sa uvádzaju a to dosť často mená a priezviská rôznych politiov i s fakultov, hlavne takých čo hodne sľubuje a málo svojích sľubov splňuje. Čo očividome, rafinovane kradnú a podvádzaju ale dokázať im to nemožeš....
Pazovan, ak máš nejaké zásady tak by si sa mal ozvať ....... teda keď niekto niekoho z takýchto politikov kritikuje ozívaš sa že akie to maju kompleksy a čo si to niekto dovoľuje kritikovť, ešte k tomu vybraných ľudi s fakultov?
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Odoslaťod Stubby » 18 Feb 2010, 14:59

Pazovan druhá strana mince. Ja osobne by som verejne nepoužil žiadne priezvisko ak dotyčná osoba nemá možnosť brániť sa. Zase na druhej strane sa extrémne prípady. Ja neviem ako tie osoby čo uviedol Johny a Hosen obom krivdili. Ja to nebudem komentovať, alebo nazívať kritika ale že si iba sa posťažovali.
Inak ako voľakedy tak aj dnes je vzťah žiak-učitel v mnohých prípadoch komplikovaný. Užitelia v mnohých prípadoch nie su objektívny na dedinch v mnoha prípadoch znamkuju z akeho socialneho prostredia pochádzaš.
Na druhej strane v súčasnosti máš agresívnych žiakov s ktorými si nevie učiteľ dať rady, nie preto že je učiteľ neschopný ale preto že je žiak skutočný problém.
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Odoslaťod Hosenpfeffer » 18 Feb 2010, 15:18

Stubby napísal:Ja neviem ako tie osoby čo uviedol Johny a Hosen obom krivdili.
Mne osobne niako. Mav som u vsetkych doticnych dobrie znamke (z ednyho z tych predmetov som sice mav velmo zlie ale to preto lebo nesov do priemeru tak som sa na ten predmet vies co). Nesudim ucitelov podla toho ake som mal u nich znamky. Ide o to ze Ti ucitelia nenaucili nikoho nist ak sa nenauciv sam a to preto lebo ani oni to nevedeli a vseobecne vzdbudzuvali dojem ze toho v hlave vela nemaju.
Este raz ale misim spomenut profesora Johnyho Triasku menom aj priezvyskom lebo, opakujem, to bol jeden z najinteligentnejsich ucitelov napriek vsetkemu a napriek tomu ze si neskorsie z neho robili posmech dokonca aj verejne... Ale to je aj pochopitelne, lebo hlupaci si vzdy robili posmech z ludi ktorym nerozumeli.
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod brams » 18 Feb 2010, 15:33

dobre vieme ze ste napadli Pazovana len preto ze je z Pazove
Obrázok používateľa
brams
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Nov 2007, 10:00

Odoslaťod Pazovan » 18 Feb 2010, 16:24

Myslim si že táto diskusia ničomu nevodí. Napísal som svoju mienku, ktorá sa , ako vidno rozlišuje z Vašou , a nevidím príčinu daľej o tom diskutovať. Každý povedal čo mal, ako vedel, prejavil svoju mienku, a je na čase zakončiť z hlupostiami. To čo napísal brams je možno z časti pravda. No nech nezačíname novu diskúsiu . Dakujem ešte raz všetkým na Vašich náhľadoch, mienkách, pekných i nepekných slovách. Pozdrav z Pazova, a prosím Vás prestante naprázdno pitvať slovami
Obrázok používateľa
Pazovan
Member
Member

Odoslaťod Pazovan » 18 Feb 2010, 16:31

Stubby napísal:Pazovan druhá strana mince. Ja osobne by som verejne nepoužil žiadne priezvisko ak dotyčná osoba nemá možnosť brániť sa. Zase na druhej strane sa extrémne prípady. Ja neviem ako tie osoby čo uviedol Johny a Hosen obom krivdili. Ja to nebudem komentovať, alebo nazívať kritika ale že si iba sa posťažovali.
Inak ako voľakedy tak aj dnes je vzťah žiak-učitel v mnohých prípadoch komplikovaný. Užitelia v mnohých prípadoch nie su objektívny na dedinch v mnoha prípadoch znamkuju z akeho socialneho prostredia pochádzaš.
Na druhej strane v súčasnosti máš agresívnych žiakov s ktorými si nevie učiteľ dať rady, nie preto že je učiteľ neschopný ale preto že je žiak skutočný problém.

Nahodou som prednášateľom, učiteľom, alebo profesorom , ako už chcete z 20 ročnou skusenosťou. No tak že viem ako to ide v školách. A Vi ste mali dajakú skúsenosť v škole
Obrázok používateľa
Pazovan
Member
Member

Odoslaťod JohnyBravo » 18 Feb 2010, 18:39

To co napisav brams je hladania problemu tam de problemu ninto. A ty si to zopakuvav, lebo zda sa ze inak nevies pochopit preco ma volakto inaksi nazor na danu vec ako ty. Lebo prvo, nisom Petrovcam, druhvo mam kolegu v robote z Pazove a nemame problem s tym kto skede pochadza. Problem je v tom ze tu ma volakto inaksi nazor ako ty a ty to nevies pochopit.
Obrázok používateľa
JohnyBravo
Senior Member
Senior Member

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Všeličo

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Meniny

Dnes má meniny: Jana, Ivana
Zajtra: Františka
Napozajtra: Vlastislav

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com