Facebook

Login

Najnovšie na fórume

Naj klub v petrovci

Co sa stava vecer v dedine

Naj klub v petrovci

Anketa bola ukončená dňa 16 Apr 2009, 19:55

Holywoud
1
100%
casablanka
0
Žiadne hlasy

Celkový počet hlasov : 1

Naj klub v petrovci

Odoslaťod Axcel » 17 Mar 2009, 19:55

Naj klub v petrovci
Obrázok používateľa
Axcel
Newbie
Newbie

Založený: 17 Mar 2009, 09:00

Re: Naj klub v petrovci

Odoslaťod herz » 17 Mar 2009, 21:53

Axcel napísal:Naj klub v petrovci

A co sa chce tu povjedat???
herz
Senior Member
Senior Member

Založený: 23 Máj 2007, 09:00

Odoslaťod kermit » 17 Mar 2009, 21:55

herz napísal:
Axcel napísal:Naj klub v petrovci

A co sa chce tu poveda???

aj ja hladam ci nahodou nije volaco viac napisanvo modrymi pismenami na modrom pozadi ... ale nist som nenasiel :lol: :lol: :lol:
K e r m i t t h e f r o G
------------------------------
Obrázok používateľa
kermit
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Apr 2005, 09:00

Odoslaťod Stubby » 18 Mar 2009, 00:33

Herz, možno sa chce poviedať že kde maju dobrvo pivo. Možno sa chce poviedať že doktori doporučuju popiť dve pivá denne, lebo to velmo pomáha zdraviu. Len neviem či je to pravda keď je tak zdravo či doktori nepočnú ho predpisovať na recept a v každej krčme sa bude mosť vypiť zadarmo. Neviem ani či by to bolo dobre. Lebo človek keď vypije šesť pivov tak sa smeje z každéj hlúposti.Alebo keď popije 10 pivov tak sa vie počurať aj do vlastních nohavíc. ale toto je už bez záruki.
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Založený: 13 Dec 2005, 10:00

Odoslaťod Hosenpfeffer » 18 Mar 2009, 09:24

Preco cloveka hned zosmiesnujete, dav otazku ze ktory "klub" je podla nas lepsi ci Casablanca alebo Holywood.
Podla mna sa nedaju porovnat a ani edom z nich je ni klub v pravom slova zmysle. Casablanca je viac ako cafe a Holywood viac ako nejaka diskoteka. V Casablanci je myslim si celkom prijemne ked je tam ni vela ludi (citaj: zla ventilacija a nafajcenvo). Holywood je hroza - cepa tam tem najhorsi turbo-folk a navstevnici sa len klinke do 16r. a nageluvani chlapi zo susednej dedine keri sa palia na tie klinke.
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Založený: 13 Aug 2006, 09:00

Odoslaťod kermit » 18 Mar 2009, 09:44

Hosenpfeffer napísal:Preco cloveka hned zosmiesnujete, dav otazku ze ktory "klub" je podla nas lepsi ci Casablanca alebo Holywood.
Podla mna sa nedaju porovnat a ani edom z nich je ni klub v pravom slova zmysle. Casablanca je viac ako cafe a Holywood viac ako nejaka diskoteka. V Casablanci je myslim si celkom prijemne ked je tam ni vela ludi (citaj: zla ventilacija a nafajcenvo). Holywood je hroza - cepa tam tem najhorsi turbo-folk a navstevnici sa len klinke do 16r. a nageluvani chlapi zo susednej dedine keri sa palia na tie klinke.

uff mas pravdu :) ... eto priznavam ja nevidel anektu hor ...

8)
K e r m i t t h e f r o G
------------------------------
Obrázok používateľa
kermit
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Apr 2005, 09:00

Odoslaťod herz » 18 Mar 2009, 11:17

Hosenpfeffer napísal:Preco cloveka hned zosmiesnujete, dav otazku ze ktory "klub" je podla nas lepsi ci Casablanca alebo Holywood.

Auuu
Prepacte, nechcela som nikoho urazit.Moja chiba ze som ja dobre nepozrela.
Pozdrav Herz
herz
Senior Member
Senior Member

Založený: 23 Máj 2007, 09:00

Odoslaťod Stubby » 18 Mar 2009, 11:36

kermit napísal:

uff mas pravdu :) ... eto priznavam ja nevidel anektu hor ...

8)

Platí to aj pre mňa že som nevidel. Ale mňa ospravedlňuje že som mal vypitých asi tých šesť pív.
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Založený: 13 Dec 2005, 10:00

Odoslaťod brams » 02 Jún 2010, 02:02

"klub" v petrovci??hahahahah
Obrázok používateľa
brams
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Nov 2007, 10:00

Odoslaťod mafijasalinko » 02 Jún 2010, 10:15

Nebudz taký bramsík, veď v petrovci jesto klub Penzistov, drobnochovateľov, lovcov, rybárov, .....................................etc. etc.................a kameleonov (myslím pri tom na skutočných umelcov)
Misis mi odpisat inak ta dam dole.. :D
Obrázok používateľa
mafijasalinko
Senior Member
Senior Member

Založený: 29 Apr 2010, 09:00

Naspäť na Vychádzke (Izlasci)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Meniny

Dnes má meniny: Olivera, Oliver
Zajtra: Adriana
Napozajtra: Ladislav(a)

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com