Facebook

Login

Najnovšie na fórume

Rada cestujete?

Rôzne zaujímavosti

Rada cestujete?

Odoslaťod ita » 29 Okt 2009, 15:48

Vela cestujem, niekedy iba v myslienkach, inokedy zase cez internet a dnes som nasla zaujimave lety k nam do mesta www.aeroportebeauvais.com
Mozno si z Bratislave dobehnut ko mne na kavu za nejakych 58,00€....ja vas urcite pockam, len mi ohlaste skorej....ale letisko mi je na 2km! Pozrite www.ryanair.com alebo z Budapesti cez www.wizzair.com
Az by raz uviedli do Belehradu, alebo aspon do Osijeku od nas, tak si zmyslim a bezim domov na zabijacku, ci vidiet niekoho.... :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil ita dňa 31 Okt 2009, 21:13, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Založený: 29 Máj 2006, 09:00

Re: Rada cestujete?

Odoslaťod Jara » 29 Okt 2009, 21:03

Ja tu kde byvam, lacnie lety nieto a vôbec neviem, ako pôjdem do Petrovca. Vlakom mi nacim cez Vieden dva dni. Vyhoda je v tom, ze mam vlak zdarma. Tak asi sprobujem. Mne sa uz cestovat ani nechce, zvlast teraz v jesen a v zime. Najradsej trcim doma v teple. To je znak, ze starnem. :)
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Založený: 17 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod ita » 29 Okt 2009, 21:11

Zober od nas lietadlo do Bratislave a potom uz vozi autobus, ci mini-bus...to by sa malo prist za menej ako 24H! Mne ta kombinacia beha hlavou... :roll: Alebo wizzair do Budapesti a stade mas vlak, tak za 12h si v Petrovci!
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Jara » 29 Okt 2009, 23:43

S tym , Ita, kym pridem k vam, nacim mi pol dna :) a potom zavisi o kolkej je lietadlo, ci nemusim prist vecer predtym...K vam mi nacim minimum dva vlaky...v Bratislave hladat ako z letiska na autobus...dost je to pre mna komplikovane...
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod ita » 30 Okt 2009, 01:08

Lietadla su vzdy poobede posle 15h. A prides do Amiens z Lille a tam presadnes do Clermont a ja ta dockam ak nacim! Volam na kavu a volako nikto nic...sice ja kavu nepijem, ale urobim kolac nejaky alebo dam aj postel ak treba.... :lol:
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod andrej » 30 Okt 2009, 02:05

Hned by mali aj v Srbsku zazit lowcost aero kompanie, kolko som docital jedna s nich je "FlyNiki" (od 1.februara) ale zateraz len Vieden - Belehrad, pisalo sa o tom na "Blici".
Obrázok používateľa
andrej
Site Admin
Site Admin

Založený: 22 Máj 2004, 09:00

Odoslaťod Jara » 30 Okt 2009, 10:29

To za FlyNiki som vydela.¨Problem je v tom, ze si vlastne nemôzes vyberat, kedy cestovat, lebo ceny nie su rovnake kazdy den. A kto ma malo dni dovolenky a ohranicenu na urcte dni, tazko najde lacnu cestu aj tam aj spet. A potom nacim vydiet nielen cenu ale aj pridavky k nej. Uz som si to "prestudovala" s FlyNiki Bruxelle - Vieden a nie je to tak lacno.

Ita, môzem ja ist aj Lille-Paris - Beauvais, je rychlejsie ale aj tak presadovat z kuframi...a potom v Bratislave... Vymyslim uz volaco :)
Vlak mam Lille (muz dovlecie kufre) -Strasbourg, tam ma docka muzov brat, prelozimi kufre do nocneho vlaku Strazbourg Vieden, tam ma docka kamaratka, spim u nej a berieme alebo uto alebo bus do Petrovca. Vyhoda je v tom, ze je skoro zadarmo a zvlas ze ja neteham kufre :)
V tom cestovani su mi kufre najhorsie, aj ak ja nikdy nemem vela toho. Ale mam problemi s artrozov a nemôzem toho vela nosit.
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod ita » 31 Okt 2009, 01:33

Ale problem je, ze zavela sa ide, nieco menej ako autom a na to ja viac uz nemam trpazlivost :roll: Vsetko by dala aby som prisla v jednom dni stadeto do Petrovca! A konecne cestovat bez batozine, iba s kabelkou v ruky....ale to je asi nemozne...
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Jara » 31 Okt 2009, 19:56

Ita, ved môz stihnut aj rychlo, ale sa musi zaplatit. Lietadlom z Parizu do Belehradu stihnes za dve hodiny :)
Vlakom a autobusom je predsa dlhsia cesta ako autom. Uz som vyprobovala aj autobusi, aj Eurolines z Lille-Vieden a Vieden - Novy Sad, aj Novy Sad - Brisel...
Uz som si zasluzila aj "medaliu" ako cestovatelka :?
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod ita » 31 Okt 2009, 20:16

Keby zaplatit listok, ale mne treba vzdy 3-4 a potom sa uz neoplaca litadlo, iba ak lowcost :lol: Ale vyhram raz na loto a pojdem ako sa mi bude chciet; :lol: :lol:
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Jara » 31 Okt 2009, 20:27

No Ita, ked vyhrame na loto, pôjdeme na cestu okolo sveta, aby sme ponavsevovali vsetkych nasich priatelov... :)
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Stubby » 31 Okt 2009, 20:49

Jara napísal:No Ita, ked vyhrame na loto, pôjdeme na cestu okolo sveta, aby sme ponavsevovali vsetkych nasich priatelov... :)

Vyhrať v lotte je no problemo. Tri čísla správne tipovať, to sa už snáď podarilo každému. :wink:
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Založený: 13 Dec 2005, 10:00

Odoslaťod ita » 31 Okt 2009, 21:07

Vyhrať v lotte je no problemo. Tri čísla správne tipovať, to sa už snáď podarilo každému. :wink:[/quote]

Stubby, ved iba tie cisla su problem, ta lutrija je taka nijaka, nevie ani vytiahnut tie tri cisla co VZDY hram! :roll:
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Stubby » 31 Okt 2009, 22:37

Ita to vieš ako sa vraví: ''kto nemá šťastie v hre (loteria) tak má šťastie v láske'' ..... snáď je to ni len fráza. Za útechu, ešte sa vraví že peniaze nerobia človeka šťastným. :?
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Založený: 13 Dec 2005, 10:00

Odoslaťod ita » 31 Okt 2009, 23:06

Stubby mas pravdu, ze peniaze neurobia cloveka stastnym, ale predsa mu dopomohnu aspon trochu k stastiu...A o laske budeme diskutovat ked sa stretneme :lol:
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Naspäť na Zaujímavosti

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Meniny

Dnes má meniny: Božej, Ignáč
Zajtra: Lukáš
Napozajtra: Kristián

Pranostiky

Keď je v októbri mnoho sršňov a osí, bude dlhá zima.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com