Facebook

Login

Najnovšie na fórume

FK Mladosť - Záverečný zápas majstrovstva 2006-2007

Športové aktivity

Re: FK Mladosť - Záverečný zápas majstrovstva 2006-2007

Odoslaťod saso » 29 Jún 2007, 15:35

[quote]Mám napríklad viacej susedovcov čo v nedeľu a v inom čase počúvajú na dvore turbo folk a trúbele najhlasnejšie čo možu. Keď oni počúvajú tak bogami majú aj ostatní počúvať. Aj keď pozatváraš dvere a okná sa počuje. Keď povieš voľačo tak sa povadíš záväzne a možno aj pobiješ. Ale ništ nedosiahneš. Na druhú nedeľu ešte horšie lebo si sa odvážil zastareť. Ak prihlásiš, tak im nikto ništ neurobí lebo sa bojí. Po súd ani nepríde a ak aj príde, zas ništ. [/quote]

tak to je problem teba aj tvojich susedovcov, a pravniho systemu aky je. chces povedat ak by pocuvali nieco ine ako turbo folk, dajme tomu klasicku muziku tak by to sud vyriesil?

[quote]Na mediách je už suptílnejšie. Voľačo ako: Ak nepočúvaš trubáčov tak si nie správny občan. Si "neprispôsobený" faktor a nepatríš tam kde si. [/quote]

Uved priklad prosim ta. komercne media ako npr TV Pink davaju taku muziku, nie preto ze chcu nieco vnucovat, ale preto ze sa im to oplati, teda najviac ludi to pocuva.

[quote]Nevravím, že sa to nikomu nepáči ale takýmto spôsobom sa aj tí ktorým sa nepáči boja to povedať alebo verejne ukázať a odísť. Radšej odpočuvájú lebo si nechcú zbytočne skracovať nervy a kaziť si večer lebo to je jediný dôsledok ak sa zastarieš. [/quote]

ukazat kde? v kaviarni? alebo kde? petrovec je mala dedina a ak sa nenasiel podnikatel ktory by pustal tvoj typ muziky tak sa musis s tym zmierit, alebo otvor bar a pustaj co chces ak sa ti to oplati.

[quote]Stálo sa, že nejaká banda v noci držala nejakého mladíka kým neodspieval voľáku turbo "pesničku" alebo odhnkal voľačo. [/quote]

to ze banda hnala jedneho mladika spievat mne skoro nic neznamena. mohli ho chytit a hnat aby robil kliky, tak co by si potom pisal, ze fyzicka kultura je vnucovana spolocnostou ?

[quote]Autobusy hádam nemusím spomínať. [/quote]

otvor si dopravny podnik a pustaj co chces. pokial mu majitel dovoli, sofer ma pravo si pustit co chce

takze ludia maju pravo pocuvat a pustat co chcu, samozrejme v takych hraniciach aby to primerane nikomu nevadilo. ak ti niekto vadi ze hlasno pocuva a nemozes to sudne vyriesit, tak to nie je problem muziky ale pravneho systemu. vobec trubaci ako taky a texty ich piesni nepozyvali na ziadnu neznasanlivost, takze v europe, do ktorej predpokladam ideovo spejes, by ich nik neodsudil alebo nezakazal. problem by bol iba v tedy ak by ta muzika bola prilis hlasna a vadila okolitym obcanom. a to ze sa ti nepaci vyber- daj svoj hlas v miestnych volbach tomu co by zmenil vedenie mladosti (nieviem ci mladost patri pod petrovsku obec), alebo si zaloz stranu a propaguj svoje myslienky.
saso
Senior Member
Senior Member

Založený: 08 Okt 2005, 09:00

Odoslaťod jerry » 29 Jún 2007, 15:45

falstaff napísal:
Autobusy hádam nemusím spomínať.

Dostatočné vnucovanie?

uuu a tek busy... Radsej si sadnem do saragov a budem pocuvat zvuk motora ako maliho mrava ostatny turbo grand repertoar
Obrázok používateľa
jerry
Newbie
Newbie

Založený: 25 Jún 2007, 09:00

Odoslaťod falstaff » 29 Jún 2007, 16:41

saso napísal:takze ludia maju pravo pocuvat a pustat co chcu, samozrejme v takych hraniciach aby to primerane nikomu nevadilo. ak ti niekto vadi ze hlasno pocuva a nemozes to sudne vyriesit, tak to nie je problem muziky ale pravneho systemu. vobec trubaci ako taky a texty ich piesni nepozyvali na ziadnu neznasanlivost, takze v europe, do ktorej predpokladam ideovo spejes, by ich nik neodsudil alebo nezakazal. problem by bol iba v tedy ak by ta muzika bola prilis hlasna a vadila okolitym obcanom. a to ze sa ti nepaci vyber- daj svoj hlas v miestnych volbach tomu co by zmenil vedenie mladosti (nieviem ci mladost patri pod petrovsku obec), alebo si zaloz stranu a propaguj svoje myslienky.

A prečo sa tebe nepáči, že sa mne trubáči nepáčia?

Nechcem keď mi niekto vraví, čo mám robiť. Ja som tebe nevravev čo máš robiť aby si sa zmiernil. Kelko viem, spytuval si sa prečo si ja myslím, že je to na perfídny spôsob vnucované. Napísal som ti. Ak sa ti odpoveď nepáči ok, zabolí ma baš ale nepíš čo by som ja mal robiť. A hlavne nie sprosté komentáre z ktorých sa vidí, že vôbec nerozumieš.
Government is the Entertainment Division of Industry
Obrázok používateľa
falstaff
Senior Member
Senior Member

Založený: 09 Máj 2006, 09:00

Odoslaťod saso » 29 Jún 2007, 16:47

[quote]A prečo sa tebe nepáči, že sa mne trubáči nepáčia?

Nechcem keď mi niekto vraví, čo mám robiť. Ja som tebe nevravev čo máš robiť aby si sa zmiernil. Kelko viem, spytuval si sa prečo si ja myslím, že je to na perfídny spôsob vnucované. Napísal som ti. Ak sa ti odpoveď nepáči ok, zabolí ma baš ale nepíš čo by som ja mal robiť. A hlavne nie sprosté komentáre z ktorých sa vidí, že vôbec nerozumieš.[/quote]

jednoducho, som ti chcel vysvetlit princip volneho trhu :-). novy pojem co :-). mne je to jedno ci sa tebe trubaci pacia alebo nie, mne sa tiez nepacia ako typ muziky. lenze tu bola diskusia o tom ci ta muzika bola vhodna pre koniec toho zapasu alebo nie, a nie o jednotlivych chutkach
saso
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod saso » 29 Jún 2007, 16:56

och prepac, volny trh a demokracia
saso
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod saso » 29 Jún 2007, 17:15

aha, aj este daco, vobec si nevysvetlil ako je ta muzika vnucovana.
saso
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod petrovcan » 29 Jún 2007, 18:00

Nerviraju ma taki ludia co na vsetko maju komentari a hladaju len chyby a rozpravaju preco je to tak a ni inak... Ak sa niekomu nepaci nejaka hudba co sa pusta v nejakej kaviarni tak nech tam nechodi, nech ide inde, pride tam taky co sa mu paci. A co sa tyka zapasu, vacsina co kritikujete trubacov, verim ze ste ani na tom zapase neboli. Inace, ja som bol aj som nevidel takeho co sa mu nepacilo... Vsetci sa veselili.
Obrázok používateľa
petrovcan
Member
Member

Založený: 23 Jún 2007, 09:00

Odoslaťod falstaff » 02 Júl 2007, 08:48

saso napísal:jednoducho, som ti chcel vysvetlit princip volneho trhu :-). novy pojem co :-).
No tebe je asi neznámi pojem celkom. :lol:

Edited:
"...eto...aby potom nebolo, že voľačo... :roll: "
Naposledy upravil falstaff dňa 02 Júl 2007, 09:21, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
falstaff
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Rodney » 02 Júl 2007, 08:54

Andrej myslím že k tejto téme sa už asi nedá povedať ništ novo a že je načase ju zatvoriť.
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Jan 2006, 10:00

Odoslaťod falstaff » 02 Júl 2007, 08:57

petrovcan napísal:Nerviraju ma taki ludia co na vsetko maju komentari a hladaju len chyby a rozpravaju preco je to tak a ni inak... Ak sa niekomu nepaci nejaka hudba co sa pusta v nejakej kaviarni tak nech tam nechodi, nech ide inde, pride tam taky co sa mu paci. A co sa tyka zapasu, vacsina co kritikujete trubacov, verim ze ste ani na tom zapase neboli. Inace, ja som bol aj som nevidel takeho co sa mu nepacilo... Vsetci sa veselili.

Ja zas nerozumiem načo voľakto chodí po forume a nevie ani čomu to slúži. :roll:

Ten čo otvoril tému očividno bol na zápase, preto aj napísal, nie? Takže prvo prečítať troška a potom komentaruvať.
Ja som nebol na zápase ale som písal do otvorenej téme. To sa robieva na forume.
Obrázok používateľa
falstaff
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod saso » 02 Júl 2007, 10:15

[quote]No tebe je asi neznámi pojem celkom.[/quote]

na zaklade coho to usudzujes?
saso
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod saso » 02 Júl 2007, 10:29

[quote]Ja zas nerozumiem načo voľakto chodí po forume a nevie ani čomu to slúži.

Ten čo otvoril tému očividno bol na zápase, preto aj napísal, nie? Takže prvo prečítať troška a potom komentaruvať.
Ja som nebol na zápase ale som písal do otvorenej téme. To sa robieva na forume.[/quote]

takze, asi mas to trochu pomylene. Tema nebola zalozena ako kritika. Zacala byt kritikovana tusim blue maxom, lenze v tej kritike absolutne nebolo uvedene preco je to zle. Dalsi odporcovia trubacov, este ako ich nazyvaju "cigojnerov" co by som povedal je rasisticka nadavka neuviedli preco je zle ze trubaci prisli do vrbare. Takze je zrejme ze to petrovcovi vyplynulo ze ludia ktory to kritikuju robia to kvoli tomu aby sa riesili svojich osobnych frustracii a nie aby rozumne diskutovali (ako sa da rozumne diskutovat pri prejavovani nenavisti a vobec neudani dovodu?). A vobec je ocividne ze dotycny bol na zapase, a ak aj bol, prezentuje vacsinu ludi ktory tam boli ?
saso
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Rodney » 02 Júl 2007, 10:44

saso napísal:
No tebe je asi neznámi pojem celkom.
Ja len tolko ze [quote] bez toho aby si zadal ="niekto" evidentne nefunguje. Tak to bud nepouzivaj alebo tam zadaj ten povinny parameter lebo takto Tvoje prispevky nevyzeraju najlepsie.
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Rodney » 02 Júl 2007, 10:46

Ja som napísal:
saso napísal:
No tebe je asi neznámi pojem celkom.
Ja len tolko ze quote bez toho aby si zadal ="niekto" evidentne nefunguje. Tak to bud nepouzivaj alebo tam zadaj ten povinny parameter lebo takto Tvoje prispevky nevyzeraju najlepsie.
Hm, zaujimave quote v ramci quote="volakto" funguje... Andrej? :?
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod saso » 02 Júl 2007, 10:56

dakujem a ako zadam to volakto?
saso
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod falstaff » 02 Júl 2007, 11:01

saso napísal:aha, aj este daco, vobec si nevysvetlil ako je ta muzika vnucovana.

Dávno som napísal len si ty nie v stave pochopiť. No ale namiesto toho vieš presne čo každý myslev keď voľačo napísav, aj ako je založená téma, komu čo vyplýva...
Ešte len keď by si voľáko skontav ako sa cituje text...
Obrázok používateľa
falstaff
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod saso » 02 Júl 2007, 11:09

co chces tym povedat? urazas moju inteligenciu alebo co?
saso
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod saso » 02 Júl 2007, 11:11

inak neivem co kazdy myslel ked nieco pisal, ale viem co vyplyva z napisaneho
saso
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Rodney » 02 Júl 2007, 14:10

saso napísal:dakujem a ako zadam to volakto?
Ked kliknes na Obrázok sa to tam prida automaticky. :wink:
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Predchádzajúca

Naspäť na Sport

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Meniny

Dnes má meniny: Olivera, Oliver
Zajtra: Adriana
Napozajtra: Ladislav(a)

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com