Facebook

Login

Najnovšie na fórume

majstrovstvá sveta vo futbale 2006

Športové aktivity

Re: majstrovstvá sveta vo futbale 2006

Odoslaťod Jara » 06 Júl 2006, 14:50

Mi sme sa dnes v robote rozpravali, ze ten final mozno ani nebude pekny zapas, lebo ti co daju prvy gol, budu potom zadrziavat...Ja sa do fudbalu vôbec nerozumiem, ale tu je teraz naozaj vysoka horucka.V celom Francuzsku sa rozpredali zastavy, majice s farbami Fr, suveniri... Ak Francuzi vyhraju, vyuziju to aj politici. Lebo tu su vsetci znechuteni od ekonomickych problemov a vyhra by im zodvihla sebavedomie. Zacali bi zas verit, ze su oni silny. Viete, ze aj oficialne auto pre Fr reprezentaciu je Toyota?
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Založený: 17 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod Rodney » 06 Júl 2006, 15:09

Jara napísal:Mi sme sa dnes v robote rozpravali, ze ten final mozno ani nebude pekny zapas, lebo ti co daju prvy gol, budu potom zadrziavat...
To je pravda - ale dúfajme že až do konca nikto nedá gol ako v zápase ITA-GER. ;-)
Jara napísal:Ak Francuzi vyhraju, vyuziju to aj politici.
No šade na svete si politici rád "prihrejú polievočku" na úspechoch iných. Ako sa vraví - "dajte národu chlieb a hry a bude spokojný".
Jara napísal:Viete, ze aj oficialne auto pre Fr reprezentaciu je Toyota?
Aj tak sa už Francúzske autá nevyrábajú vo Francúzsku ale v Rumunsku, na Slovensku,... Ale ináč aj Toyota je v podstate tak troška Francúzska: http://www.tpca-cz.com/en/index.php
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Jan 2006, 10:00

Odoslaťod Jara » 06 Júl 2006, 15:23

Viete, ze aj oficialne auto pre Fr reprezentaciu je Toyota?
Aj tak sa už Francúzske autá nevyrábajú vo Francúzsku ale v Rumunsku, na Slovensku,

Viem to, lebo manzelov priatel je zodpovedny v jednej Renaultovej tovarni v Rumunsku . Zaluje sa, ze ho ubitovali v akomsi kastieli a ma zli pocit, ked hladi na slabo platenych robotnikov. Ak si odvtedy nezvykol...
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Založený: 17 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod ita » 06 Júl 2006, 18:47

Ked uz ide o tie oficialne auta, dnes z nasho mesta starovala piata etapa "Tuor de France" a oficialni auto je Skoda . Na Skodovkach sa vozili vsetci co organizuju, sponzoruju tieto byciglistickie trke.
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Založený: 29 Máj 2006, 09:00

Odoslaťod zelo » 07 Júl 2006, 05:24

Mam nadej ze Francusko "nabije" par kusov Talianom
Este stale nemozem zabudnut tem penal proti mojim kengurom v 93 min a nak toho nebolo kto vie kde bi nam bol koniec....(ja viem ze AUS je nie sila vo fodbale ale lopta je okruhla a cuda sa stavaju)
Obrázok používateľa
zelo
Senior Member
Senior Member

Založený: 26 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod ita » 09 Júl 2006, 22:48

:( Tak Taliani sa sampioni sveta vo fodbale!!! :? Toto sme necakali, vsetko bolo pripravene na festu a zrazu vsade ticho!!! :|
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod falstaff » 09 Júl 2006, 23:16

Aj ja som chcel aby francúzi vyhrali.
Veľmi nepekne sa tohto roku hralo. Aj dnes večer boli nešportové veci na teréne a aj v taktiky. Nepekné..
Nezaslúži si to takú popularitu a toľké peniaze...
Obrázok používateľa
falstaff
Senior Member
Senior Member

Založený: 09 Máj 2006, 09:00

Odoslaťod ita » 09 Júl 2006, 23:30

Velke peniaze sa krutia okolo toho fodbalu. A ty fodbalisti zarabaju nenormalne, ze to nie je uz ani za ludi. A co sa tyka Fr. reprezentacii, stale bola kritikovana od strane novinarou, ze nikdy sa nepridu pozdravit ani svojim navijacom. To je vsetko pravda a drzia ich ako malych Bohov, a naozaj neopravnene, ty fodbalisti uz nevedia ani co maju od besu.
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Rodney » 10 Júl 2006, 07:44

Podľa mňa sa hralo tak (nepekne) ako vždy - a hrá sa tak ako umožňujú pravidlá. FIFA by mala umožniť aspoň konzultáciu rozhodcu s videom keď je diskutabilna situácia - vyriešilo by to veľa sporov. Druhá vec je žeby sa za "filmuvania" faulov malo prísnejšie trestať aby hráči namesto hádzania sa o zem občas aj hrali. Ale v podstate som už o tom písav.
Čo sa peňazí týka - futbalistov by určite kluby neplatili keby im neprinášali peniaze, takže debata na tému či si to zaslúžia je zbytočná rovnako ako bola zbitočná debata o tom či si herci zaslúžia takie vysokie honoráre.
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Jan 2006, 10:00

Predchádzajúca

Naspäť na Sport

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Meniny

Dnes má meniny: Olivera, Oliver
Zajtra: Adriana
Napozajtra: Ladislav(a)

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com