Facebook

Login

Najnovšie na fórume

nepretrhni retaz a posli dalej

Vtipy a pod.

nepretrhni retaz a posli dalej

Odoslaťod messy » 12 Aug 2006, 16:56

Citali zme skorej nasledujuci text (podobne) po srbsky, a teraz som naletel na slovensku verziu :D Zacina...

Kód: Vybrať všetko
Chcem sa podakovat vsetkym co mi poslali maily "nepretrhni retaz" a "posli dalej" v roku 2005!

Vdaka vasej dobrote:

- som prestal pit Colu odvtedy ako som sa dozvedel, ze sa nou cistia skvrny na WC!

- uz ani nechodim velmi do kina, lebo sa bojim, ze si sadnem na ihlu, nainfikovanu AIDS!

- potim sa, lebo uz nepouzivam deodoranty ako som sa dozvedel, ze provokuju rakovinu!

- uz neparkujem v krytych parkoviskach, lebo sa bojim, ze mi niekto daruje parfem aby ma nadrogoval a okradol!

- vsetky moje uspory som dal na ucet Amy Bruce, chuda dieta co caka na transplantaciu srdca uz aspon po 7000 raz (zaujimave, ze od roku 1995 ma stale 7 rokov)!

-moj mobil Nokia GSM co som mal dostat zadarmo stale neprisiel a ani listky do Disneylandu!

- 21x som prelozil oslavu mojich narodenin, lebo stale cakam na donasku vina zdarma a vsetci moji priatelia su na mna nastvani!

- zapisal som svoje meno do listu s dalsimi 3000 menami na zachranu veverice z Mozambiku, ktora mo coskoro vyhynut (a ktora je vlastne taka vzacna, ze ziadnu nikto nikdy nevidel)!

- dozvedel som sa po 170 raz, ze MSN Hotmail mi zrusi mailovu schranku, ale stale sa nic nezmenilo!

- uz poznam recept ako najst spriaznenu dusu (staci napisat jeho meno na papier, poskrabat si zadok a pritom sa tocit v smere hodinovych ruciciek okolo Renaulta 4L)

- mal som nestastie priblizne 3000x a som mrtvy 67x, lebo som nikdy neodoslal maily dalej a uz vobec nie do 24 hodin!

Dakujem Vam!!!

Dolezite: Ak neodosles tento mail do 10 sekund aspon 850 000 ludom, modry dinosaurus zozerie zajtra celu tvoju rodinu o 17hod

:kez:
Obrázok používateľa
messy
General
General

Založený: 01 Jún 2004, 09:00

Re: nepretrhni retaz a posli dalej

Odoslaťod Stubby » 12 Aug 2006, 23:36

Nechcel si pretrhnúť reťaz aby ťa modrý dinosaurus nezožral?
Obrázok používateľa
Stubby
Gold member
Gold member

Založený: 13 Dec 2005, 10:00

Naspäť na Humor

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Meniny

Dnes má meniny: Valéria
Zajtra: Aloiz, Blanka
Napozajtra: Paulína

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com