Facebook

Login

Najnovšie na fórume

Pozitiva a negativa EU

Ak hladáte prácu, alebo pracovníkov

Re: Pozitiva a negativa EU

Odoslaťod saso » 09 Jún 2008, 09:43

Ok Sajo dam ti priklad. Npr Pisal si ze hlavne staty EU rozhoduju ze kto bude s cim obchodovat. Hosenov nazor je ze hlavne staty EU o tom nerozhoduju, lebo predsa je tam aspon aka taka demokracia. Hosen by to nepisal lebo si myslel ze je to pre kazdeho samozrejmost. Lenze ked si to ty napisal tak videl ze to nie je taka samozrejmost pre kazdeho.
saso
Senior Member
Senior Member

Založený: 08 Okt 2005, 09:00

Odoslaťod sajo » 09 Jún 2008, 09:51

ja mam z toho taky pocit..on nema..a tym to konci...vobec sa nebudem tu s nejakym vyjasnovat...on ma viac pozitiva pre EU ako ja..a vobec nerisim kto ma z nas pravdu aj ci vobec niekto z nas pravdu ma...moj osobny pocit...
Obrázok používateľa
sajo
Senior Member
Senior Member

Založený: 08 Júl 2007, 09:00

Odoslaťod Hosenpfeffer » 09 Jún 2008, 09:54

sajo napísal:Ale tu sa drz temy...nazory...nie diskusie...
Uplne suhlasim so sasom.
Toto nieje nazorove ale diskusne forum. ;-) Okrem toho ked si zacapil temu tam kde jej vobec nieje miesto tak neviem preco by sme my mali dodrziavat pravidlo ktore si si vymyslel ze akurat v teme ktory si Ty postavil je zakazana diskusia. Tym ze vytvoris temu ta tema sa neda povazovat za Tvoju v kerej sa ludia misia spravat len ako Ty chces, tym ze si ju vytvoril si len proste prvy ktory do nej nieco napisal. Otvorit novu diskusiu na rovnaku temu je proti pravidlam tohoto fora, cize nemozes od nas ani ziadat nieco co tu je zakazane.
Diskusia nesluzi len na najdenie riesenia, diskusia sluzi aj na obohatenie nazorov (to ale nepochopia ludia keri si myslia ze sa najmudrejsi na svete, vsetko vedia najlepsie a diskusiu povazuju za potrebnu iba vtedy ked chcu niekoho presvedcit ze ich nazor je jediny spravny). Ja som rad ak niekto oponuje argumentovane mojim nazorom a dufam ze to tak bude aj v tomto pripade.
Vyjadrit svoj nazor bez vysvetlenia a bez argumentov je podla mna ako nedovarenvo jedlo, lebo bez vysvetlenia mozem tresnut hocico (podobne ako si Ty napisal vec na ktorej som sa vyssie dobre zasmial), npr. ze EU je dobra lebo vo fontanach tecie pivo a zla preto lebo nikto nevie ci na buduci rok nebude povinvo sibania na holy zadok. Mna by skor zaujimalo preco insistujes na tom aby nik nezdovodnoval svoj nazor? Nije to nahodou preto lebo Ty nevies zdovodnit ten svoj? ;-)
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Založený: 13 Aug 2006, 09:00

Odoslaťod sajo » 09 Jún 2008, 10:11

Hosenpfeffer
bla bla bla bla....len to...jedno je urcite iste...
ty kde kolvek by si zil...by si bol konfliktny typ cloveka...
ti ostnatni ludia co tu pisali..presne napisali co si myslia a nesnazili sa nikomu povedat, ze to co si mysli, ze zle si mysli...len ty a saso...ale to mi vobec nie je cudne....
a ja mam svoje dovody..preco si myslim to co som napisal...a vobec ich nemienim tebe vysvetlovat...a uz vobec nebudem tratit cas na to aby som tebe oponoval...lebo ty zijes z toho aby si liecil svoje nejake komplexy tuna v pisanej reci...a mne je uplne jedno.....
a P.S- ty si presne ten, ktory vzdy musi mat pravdu...
tak si ju maj...
Obrázok používateľa
sajo
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Hosenpfeffer » 09 Jún 2008, 10:11

saso napísal:Hosenov nazor je ze hlavne staty EU o tom nerozhoduju, lebo predsa je tam aspon aka taka demokracia.
Neexistuje niaky zakonny sposob akym moze stat zakazat firme funguvat v zahranici (ak teda nevyvaza zbrane alebo drogu). Vobec si neviem predstavit ako by to mohlo funguvat aby npr. Slovinci zakazali Gorenje aby nevytvorila na Slovensku dcersku firmu. Opacny postup este dokazem pochopit, teda zeby Slovaci zakazali Slovinskej firme funguvat na Slovensku, ale podla sucasnych pravidiel o volnom obchode v EU by sa to povazovalo za porusenia dohod za co by bola aj sankcia.
Preto ak si volakto mysli ze toto je moznvo tak kcem aj vysvetlenia ako, v opacnom pripade to povazujem za absolutny nonsens.
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Hosenpfeffer » 09 Jún 2008, 10:17

sajo napísal:ty kde kolvek by si zil...by si bol konfliktny typ cloveka...
Este ze Ty nim niesi. Ked Ti koncia argumenty prechadzas na osobne invektivy a toto nieje prvykrat.
sajo napísal:ti ostnatni ludia co tu pisali..presne napisali co si myslia a nesnazili sa nikomu povedat, ze to co si mysli, ze zle si mysli...
Jasnvo, ani nikto nikomu nepisav ze nesmie kritikuvat. :lol: Je celkom normalne niekomu oponovat. Ak napisem ze 1+1=3 tak kazdy ma pravo mi napisat ze moj nazor nieje podla neho spravny. Lenze zase to asi nepochopi niekto komu vadi ked sa niekto opovazi oponovat mu.
sajo napísal:a ja mam svoje dovody..preco si myslim to co som napisal...a vobec ich nemienim tebe vysvetlovat...
To je Tvoja vec, ja Ta vobec k tomu nenutim ani Ta nevyzyvam ze musis napisat tak ako Ty vyzyvas nas aby sme pisali len tak ako sa Tebe hodi. Ja sa len pytam a ak otazky zostane bez odpovede je to len a len Tvoja vec. Aj vyhybanie sa odpovedi je odpoved. ;-) Chapes ten rozdiel?: Ja Ta nenutim, Ty nas ano.
sajo napísal:lebo ty zijes z toho aby si liecil svoje nejake komplexy tuna v pisanej reci...a mne je uplne jedno.....
Tak preco to pises ked Ti to je jedno? ;-)
Naposledy upravil Hosenpfeffer dňa 09 Jún 2008, 10:24, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod sajo » 09 Jún 2008, 10:23

a 1+1=3 aj to moze byt pravda...
mozno aj najdes nejake dokazy na to
Obrázok používateľa
sajo
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod saso » 09 Jún 2008, 10:26

sajo napísal:a 1+1=3 aj to moze byt pravda...

Sajo ten dokaz existuje, ale sa v eu sa dava ziakom aby nasli v nom chybu ktoru ma.
Hehe toto by som nikdy nenapisal ako svoj nazor na EU ked by teba nebolo.
saso
Senior Member
Senior Member

Založený: 08 Okt 2005, 09:00

Odoslaťod sajo » 09 Jún 2008, 10:27

no vidis,,jeden problem menje na svete..
Obrázok používateľa
sajo
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Hosenpfeffer » 09 Jún 2008, 10:29

sajo napísal:a 1+1=3 aj to moze byt pravda...
Suhlasim preto som aj vybral ten priklad - ak beries do uvahy synergicky efekt, teoriu relativity, atd... tak aj toto moze z urciteho pohladu byt pravda. Vidis da sa aj o tom debatovat ked je vola.
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Predchádzajúca

Naspäť na Práca

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Meniny

Dnes má meniny: Olivera, Oliver
Zajtra: Adriana
Napozajtra: Ladislav(a)

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com