Facebook

Login

Najnovšie na fórume

o tomto fore

Ak mate pripomienke alebo kritike (pochvaly) na stranku

Re: o tomto fore

Odoslaťod gigule » 22 Nov 2007, 14:15

Rodney napísal: Gigule celý vesmír sa nekrúti len okolo Teba. Prospelo by Ti keby si bola menej vzťahovačná a nevidela za každym rohom záveru proti Tebe.

Rodney
možeš prosím ťa zachovať trošku dôstojnost a uprimnosť a v konkretnom prípade nerob odomňa ludaču ktorej kvrclo v hlave tak všade vidi len utok na seba... Hlupanderska tema je na moj účet. Nepotceňuj ma, prosim ťa.
Maat
"mudrost se sastoji u tome da se čovek drži podalje o budala(...)"
Obrázok používateľa
gigule
Senior Member
Senior Member

Založený: 14 Nov 2005, 10:00

Odoslaťod Rodney » 22 Nov 2007, 14:49

gigule napísal:možeš prosím ťa zachovať trošku dôstojnost a uprimnosť a v konkretnom prípade nerob odomňa ludaču ktorej kvrclo v hlave tak všade vidi len utok na seba... Hlupanderska tema je na moj účet. Nepotceňuj ma, prosim ťa.
Ja Ťa ničím nerobím a myslím si že je jasnvo že naveky vravím to čo si myslím (bez ohľadu na následky). Edinvo v čom sa týka Teba je ukradnutý termín "hlupandérska" a to že bola sčasti vytvorená z protestu - teda je na účet Tvojho vyhlásenia že "Ebote ajde ešte aku hlupandersku temu vymyslite, a ešte sa aj primate debatuvať o tom ... ". Nepriamo si teda označila ľudí čo tam napísali za hlupákov a to dokonca aj tých s keryma si sedela spolu na káve. Tak som Ti kcev ukázať že ľudia potrebujú aj hlúpe témy de ništ múdro nepovedia len sa zezajú.
Čiže bola napísaná sčasti aj preto aby sme trocha prerušili vážne diskusie (v tej dobe aktuálna kauza "primitívny Petrovec") a aby sme sa trocha aj zezali.
Mala by si to pochopiť keďže
si napísal:a možno je problem v tom že si ja občas dovolim tresnuť voľačo ... lebo sa mi v tom momente lupeta ... nič važne ... bla bla bla

ty si zas važny a mysliš si že su všetci ako aj ty a nie su, napr. ja
mne je toto viac zabava ako miesto kde sa bude non stop važne debatovať o važnich veciach ... tak možno bude tu "problem" ..

Neviem v čom vidíš v tej téme Tvoje zosmiešňovanie - mohla by si napísať konkrétne čo.
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Jan 2006, 10:00

Odoslaťod ita » 02 Júl 2010, 00:29

Kazda zmena dobre pride, ni? Ved forum bude taky aky si ho sami forumasi urobia....
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Založený: 29 Máj 2006, 09:00

Predchádzajúca

Naspäť na Website Petrovec.com

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Meniny

Dnes má meniny: Filip, Sviat. práce
Zajtra: Žigmund
Napozajtra: Desana, Denis

Pranostiky

Ak na prvého mája večer prší, bude celý rok pekne.
Na Jakuba, Filipa zelená sa každá lipa.
Dážď na prvého mája – úrodný rok.

Facebook

©2004-2016 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com