Facebook

Login

Najnovšie na fórume

Aj toto je" PETROVEC"

Slováci žijúci mimo Slovenska a Vojvodini

Re: Aj toto je" PETROVEC"

Odoslaťod herz » 22 Okt 2009, 11:09

aj tu je Petrovec
robim zas na sobotu Petrovskvo olaskovo rejtesa za vatrogasov a oni predavaju za celu dedinu. Skoda len ze ja nemam volaku Petrovsku plakatu, nak zakvacim de sa bude rejtesa predavat....ma volakto :idea:
herz
Senior Member
Senior Member

Založený: 23 Máj 2007, 09:00

Odoslaťod Jara » 22 Okt 2009, 16:37

Aky plakat myslis? Ja by som aj mohla volalco vytlacit, ale kym ti poslem, rejtesa sa aj zje :?
Obrázok používateľa
Jara
Senior Member
Senior Member

Založený: 17 Júl 2005, 09:00

Odoslaťod Milco » 22 Okt 2009, 22:17

[quote="Hosenpfeffer"][quote="ita"]A Milco nebol este tuna ked sa o tomto pisalo![/quote] Ani ja som tu nebov ked sa debatuvalo preco bov zastreleny Franc Ferdinand a nebudem teraz otvarat tu temu ni? ;-)
Tie foto keryma sa zacala tema sa uz ni aktualne, vela veci sa vylepsilo uz odvtedy ale aj nadvazuvat na 3 roke starie prispevke nema bas velky vyznam.[/quote]
-------------------------------------------------------------------
Chytro za nam ziada zabudnut demokraticke nipekne veci - ale zato stare SFRJ nipekne veci naveky budeme diskutovat!

Hmmmmm - interesantna je ludska mentalita, naveky pracuje v druhom smere od ludskiho organizmu!
Obrázok používateľa
Milco
Member
Member

Založený: 24 Jan 2009, 10:00

Odoslaťod herz » 23 Okt 2009, 21:49

Jara napísal:Aky plakat myslis? Ja by som aj mohla volalco vytlacit, ale kym ti poslem, rejtesa sa aj zje :?

Volaki pekni de sa moze petrovec dobre vidjet, toho roku je uz pozde.Mozno ak mozes narok . Ja pecjem uz par rokov rejtesa tu.

Pozdrav Herz :)
herz
Senior Member
Senior Member

Založený: 23 Máj 2007, 09:00

Odoslaťod Hosenpfeffer » 25 Okt 2009, 19:08

Milco napísal:
Hosenpfeffer napísal:
ita napísal:A Milco nebol este tuna ked sa o tomto pisalo!
Ani ja som tu nebov ked sa debatuvalo preco bov zastreleny Franc Ferdinand a nebudem teraz otvarat tu temu ni? ;-)
Tie foto keryma sa zacala tema sa uz ni aktualne, vela veci sa vylepsilo uz odvtedy ale aj nadvazuvat na 3 roke starie prispevke nema bas velky vyznam.

-------------------------------------------------------------------
Chytro za nam ziada zabudnut demokraticke nipekne veci - ale zato stare SFRJ nipekne veci naveky budeme diskutovat!

Hmmmmm - interesantna je ludska mentalita, naveky pracuje v druhom smere od ludskiho organizmu!

No pretoze kemencoke pod hojdackou uz zmizli ale ked volakto misev tucat kemencoke na golom otoku tak na to tak lahko nezabudne. Lenze to by si misev vnimat tem rozdiel.
Obrázok používateľa
Hosenpfeffer
Senior Member
Senior Member

Založený: 13 Aug 2006, 09:00

Predchádzajúca

Naspäť na Zahraniční Slováci hovoria

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Meniny

Dnes má meniny: Urban
Zajtra: Dušan
Napozajtra: Iveta

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com