Facebook

Login

Najnovšie na fórume

fotky

Slováci žijúci mimo Slovenska a Vojvodini

fotky

Odoslaťod Sine » 25 Jún 2006, 02:05

je mozne aby niekto z Petrovca nafotil viac fotografii o Petrovci a polozil na site Sine
Obrázok používateľa
Sine
Senior Member
Senior Member

Založený: 07 Jan 2006, 10:00

Re: fotky

Odoslaťod brano » 25 Jún 2006, 09:46

Jasna vec! Len povedz ci ti nieco konkretne nacim (niektore ulice, domy, alebo pod) alebo len tak...
Obrázok používateľa
brano
Senior Member
Senior Member

Založený: 17 Mar 2005, 10:00

Odoslaťod andrej » 27 Jún 2006, 09:16

Mam ja zopar fotkov, (lem nemam momentalne casu ich postavit)

a fotky moze hocikto polozit do "Foto galerie".
Obrázok používateľa
andrej
Site Admin
Site Admin

Založený: 22 Máj 2004, 09:00

Odoslaťod digitekk » 27 Jún 2006, 18:38

:P
Obrázok používateľa
digitekk
Senior Member
Senior Member

Založený: 20 Jún 2005, 09:00

Odoslaťod Mrvica » 30 Júl 2006, 12:21

Ak budete na SNS bi ste položili obrazke :?:
Nak volakto fotografuje...
Ja nemožem prisť , zato bi som kcela nak bar vidim ...
:(
Mrvica
Senior Member
Senior Member

Založený: 15 Jún 2006, 09:00

Odoslaťod Rodney » 31 Júl 2006, 06:59

Mrvica napísal:Ak budete na SNS bi ste položili obrazke :?:
Nak volakto fotografuje...
Ja nemožem prisť , zato bi som kcela nak bar vidim ...
:(
Myslím si že na SNS ninto ništ čo by bolo hodnvo fotenia (okrem toho hrozí že na fotky bude voľačo kompromitujúce a potom budeme obvynení že fotíme len preto aby sme dokázali že tam je šecko fuj). Šade bude veľa ľudí, šade budú kioske s pleskavicami a druhotriednou čínskou robou, budú "krutilá", z tych stánkov a z krutilov bude trešťať "narodna" muzika a občas sa na ulici mihne diovka v Petrovskom kroji.
Čiže šecko bude presne rovnako ako minulie roke. Môžeš byť na pokoji - ništ neprepustíš keď tam nebudeš.
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Jan 2006, 10:00

Odoslaťod gigule » 31 Júl 2006, 12:34

eto .... že vraj 100 ľudi - 100 rozličnych veci ktore vidia ak pozeraju totožnu vec...
niekto vidi len fuj a to čo by mohol kritizovať a niekto aj nie ... neviem ... zavisi aj od človeka, asi že....

už jedna vystava vybornich fotografii pana mihaľa z kanady - starych domov v desiatich slovenskych vojvodinskych dedinach je otvorena, myslim v stredu ...
človek inač ma okolo 6000 fotiek a z toho je vybrane to naozaj ....
a da, vystava je v galerii zuzky medvedovej.

čo sa slavnosti tyka, komu sa program nepači proste tie dni bude doma a vyhyba sa všetkeho čo mu lezie na nervy alebo ho nezaujima ...ako ja napr. :mrgreen:

dufam že andrej bude fotiť slavnosti ... tak tie fotky aj da na forum ...
Maat
"mudrost se sastoji u tome da se čovek drži podalje o budala(...)"
Obrázok používateľa
gigule
Senior Member
Senior Member

Založený: 14 Nov 2005, 10:00

Odoslaťod Rodney » 31 Júl 2006, 12:56

gigule napísal:zavisi aj od človeka, asi že....
A zdá sa že závisí aj od toho skede tem človek je. Ak kritizuje voľakto zvonku tak je automaticky zlý len preto že je zvonku. Podľa mňa je ale čudnvo že na tie fuj veci neupozorňujú domáci kerych sa to priamo týka či už zo strachu alebo neviem čoho.
gigule napísal:už jedna vystava vybornich fotografii pana Mihaľa z Kanady - starych domov v desiatich slovenskych vojvodinskych dedinach je otvorena, myslim v stredu ...
Domy tam máme ozaj krásne - a ich krásu nezatieni ani fakt že počas slávnosti sa ništ zaujímavo a peknvo nedeje. ;-)
gigule napísal:čo sa slavnosti tyka, komu sa program nepači proste tie dni bude doma a vyhyba sa všetkeho čo mu lezie na nervy alebo ho nezaujima ...ako ja napr.
Veď aj ja si to tiež užijem v pokoji rodn(e)yho domu aj preto odomňa žiadne fotke nečakajte - alebo možno predsa len pôjdem s foťákom do ulíc ak sa náhodou udeje voľačo fuj aby som to hneď zdokumentuvav a mohov dokazuvať ako je tam šecko fuj. Veď ja nič iné nerobím len hľadám čo by som skritizuvav a pritom je tam šecko takvo peknvo a ružovo. :lol:
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod gigule » 31 Júl 2006, 14:35

zjuuu rodney 8O
nechcem ťa dalej hnevať ... ok je.
lem ty piš čo ti na srci leži ...
Maat
Obrázok používateľa
gigule
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Rodney » 31 Júl 2006, 14:42

gigule napísal:nechcem ťa dalej hnevať ...
Veď ja sa nehnevám, len konštatujem. :wink:
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod gigule » 31 Júl 2006, 14:48

ale ale ... si trošku aj urazeny...

vieš nebolo by zle vyriešiť raz za vše časi v čom je vlasne problem ked pišeme na taketo temy ... nie len ty a ja ale generalne.
Maat
Obrázok používateľa
gigule
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Rodney » 31 Júl 2006, 14:56

Vôbec som ni urazený len cítim krivdu keď voľakto napíše voľačo úprimne či odfotí realitu za čo je zdrbaný ako malvo dieťa ako vtedy keď Zelo dav obrázke toho ihriska kervo je ni baš najbezpečnejšie za deti. Ohľadom toho sa už vyjadriv aj JohnyBravo. Každý už svôj názor ohľadom toho vyjadriv a neviem čo by sme mohli ohľadom toho riešiť. Iba ak by sa zabránilo písania a fotenia o Petrovci ako v prípade témy politika či relígia len potom už naozaj neviem o čom by bolo toto fórum...
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod gigule » 31 Júl 2006, 15:45

Rodney napísal:Vôbec som ni urazený len cítim krivdu keď voľakto napíše voľačo úprimne či odfotí realitu za čo je zdrbaný ako malvo dieťa ako vtedy keď Zelo dav obrázke toho ihriska kervo je ni baš najbezpečnejšie za deti. Ohľadom toho sa už vyjadriv aj JohnyBravo. Každý už svôj názor ohľadom toho vyjadriv a neviem čo by sme mohli ohľadom toho riešiť. Iba ak by sa zabránilo písania a fotenia o Petrovci ako v prípade témy politika či relígia len potom už naozaj neviem o čom by bolo toto fórum...

ooo neporostivo to bolo, a?
no tak prepačte všetci ktorych som urazila tym že som napisala to čo som napisala a medzi ostatnim aj to že troška konštruktivnych veci z petrovca by nezaškodilo ...
eto, zedla som hovno. a čo sa tebe/vas tyka mam ho jesť kym som na fore zato že som reagovala na tu temu tak ako som reagovala ...
e svašta :roll:
Maat
Obrázok používateľa
gigule
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod kermit » 31 Júl 2006, 16:46

e drustvo...

nechapem preco sa kazda druha tema musi zviest na offtopic v takom style, ze si prezentujeme svoje nazory aj ked nikto o nich nestoji a ich nevyzaduje...

:svadja:

Mrvica chce fotky lebo na SNS nemoze ist. Je jedno ci to my povazujeme za ok alebo ni. Ak jej ich nemozete, alebo nechcete poskytnut tak naco sem pisete. Nech napise ten, co fotit bude. Aj jej sa bude lahsie citat, a myslim si ze na dalsie vase nazory ani nebola zvedava.
Ma troska je zamorno (bar mne) citat veci ktore ani s jej poziadavkou (a ani s temou) nesuvisia.
:valjak:

... mada viem, aj ja som uz parraz sklzol do offtopic ... 8)

Ja viem, sloboda slova, sloboda mienky... ale na to aj postoja temy.
Myslim ze existuje nejaka tema ako dalej SNS ci volaco take ... tam si komotne piste nazory na SNS. :) a kto to bude chciet citat, neka izvoli.

Evo troska tupim ale ajde ... nist v zlom ;)
K e r m i t t h e f r o G
------------------------------
Obrázok používateľa
kermit
Senior Member
Senior Member

Založený: 12 Apr 2005, 09:00

Odoslaťod Mrvica » 31 Júl 2006, 17:27

Čo nak vám povjem? :oops:
Ale obrazke ešte stale kcem.
Vjem že sa tá tradicijonalná slavnostná "parada" nezmenila ale ...
... mne je to zaoimavé...
Nebola som na SNS už 7 rokov tak ma patí nostalgija.

Nevaď te sa lebo nedostanem obrazke :wink: :roll: 8O
Mrvica
Senior Member
Senior Member

Založený: 15 Jún 2006, 09:00

Odoslaťod gigule » 31 Júl 2006, 22:46

:lol:

netrap sa mrvica, tie fotky už niekto da na forum...
:D
Maat
Obrázok používateľa
gigule
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod gigule » 31 Júl 2006, 22:55

@ kermit
netupiš, v principe maš pravdu ale eto stava sa ...
a niektore veci je najlepšie rieštiť čiže prediskutovať tak na tvari miesta, zvlašť ak je problem v otazky. to ti je ako ked ťa boli zub... možeš urobiť dve veci- trpieť bôľ alebo odysť nak ti ho vytrhnu a tak to vyrešiť ...

ja sa rodnimu musim zadakovať a nie som sarkasticka ked toto pišem, že mi to uprimne povedal. cenim to, naozaj. pravda vždy menej uraža ako hocičo ine ... e dosť, nak netupim teraz ja... :kez:
Maat
Obrázok používateľa
gigule
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod Rodney » 01 Aug 2006, 07:34

gigule napísal:ooo neporostivo to bolo, a?
no tak prepačte všetci ktorych som urazila tym že som napisala to čo som napisala a medzi ostatnim aj to že troška konštruktivnych veci z petrovca by nezaškodilo ...
eto, zedla som hovno. a čo sa tebe/vas tyka mam ho jesť kym som na fore zato že som reagovala na tu temu tak ako som reagovala ...
e svašta :roll:
Mňa netrápi že sa to nestálo len raz ale skôr to že sa to stále opakuje. Ak Ti chýba troška viac konštruktívnych vecí môžeš ich pridať sama aby si oponovala tomu kto sa opováži napísať voľačo "fuj". Najlepší spôsob ako oponovať je dať protiargument a ni napadnúť človeka.
Naozaj neviem prečo je takvo strašnvo napísať kritiku, prečo keď voľakto napíše kritiku tak misí okamžite napísať aj voľačo peknvo aby to vyváživ lebo sa voľakto hneď strašne urazí a zaútočí v štýle "vy ste vonku tak nás nahajte na pokoji". Netrápi ma to vôbec keď to napíše Sarma alebo kerýkoľvek druhý rádový návštevník ale keď takto podľa mňa bezdôvodne útočí moderátor fóra tak mi je to bezveze. Môže to odradiť ľudí sem prispievať. To je môj názor a ako som mav možnosť vidieť nisom v tom sám. Možno som zlý lebo svoje názory prezentujem príliš priamo a otvorene ale eto zoberiem si hodiny tolerantnyho komunikovania od Jare (pozdravte ju kto sa s ňou stretne). ;-)

Na druhú časť príspevku Ti nemam čo odpovedať lebo ja taký slovník na verejnosti nepoužívam. Len telko že ak Ťa to nervíra a nekceš o tom debatuvať tak potom nepíš že "nebolo by zle vyriešiť raz za vše časi v čom je vlasne problem".

@Kermit: máš pravdu a teraz si za to "sípem popol na hlavu". Eto skúsim aj ja voľačo predsa len nafotiť aby som sa Ti tak Mrvica ospravedlniv aj konkrétne (fotke tu budú ale najskôr koncom augusta). Napísav som to ešte stále pod vplyvom sklamania že program slávností je taký úbohý (dokonca program v Kulpíne je hádam lepší) a napísav som to tu lebo Mrvicina žiadosť o fotky súvisí so slávnosťami. A ked som si predstaviv ako sem dávam obrázke tak sa mi vybavila situácia keď dav sem obrázke Zelo a už to išlo... :cry:
Eto čo dosada v robote urobi z človeka... Budem sa snažiť svoju dosadu zahnať inak ako písaním off-topic-ov.
Obrázok
Obrázok používateľa
Rodney
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod kermit » 01 Aug 2006, 08:27

gigule napísal:@ kermit
netupiš, v principe maš pravdu ale eto stava sa ...
a niektore veci je najlepšie rieštiť čiže prediskutovať tak na tvari miesta, zvlašť ak je problem v otazky. to ti je ako ked ťa boli zub... možeš urobiť dve veci- trpieť bôľ alebo odysť nak ti ho vytrhnu a tak to vyrešiť ...

ja sa rodnimu musim zadakovať a nie som sarkasticka ked toto pišem, že mi to uprimne povedal. cenim to, naozaj. pravda vždy menej uraža ako hocičo ine ... e dosť, nak netupim teraz ja... :kez:

:) este jesto aj tretia moznost, ... opravit zub :) ... ale nacim ist k zubarovi nacas ;)
ma ninto frka ste super ;)

e inak aj ja nebudem na slavnostiach takze volake fotografie uvitam aj ja :) :) :)
Obrázok používateľa
kermit
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod kermit » 01 Aug 2006, 08:31

Rodney napísal:
@Kermit: .... Eto skúsim aj ja voľačo predsa len nafotiť aby som sa Ti tak Mrvica ospravedlniv aj konkrétne (fotke tu budú ale najskôr koncom augusta). ....

E super Rodney :), bas tesim, lebo aj ja by som si celkom rad pozrel tie fotografie .... ;)

Vidis, ked si spomenul kulpin ... question for all ... ma niekto nejake photo z kulpinskych predslavnostovych dni?
Obrázok používateľa
kermit
Senior Member
Senior Member

Ďalšia

Naspäť na Zahraniční Slováci hovoria

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Meniny

Dnes má meniny: Bartolomej
Zajtra: Ľudovít
Napozajtra: Samuel

Pranostiky

Pre dnešný deň nieto záznam.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com