Facebook

Login

Najnovšie na fórume

Den Zien 8.marec

Co noveho v Petrovci?

Den Zien 8.marec

Odoslaťod sandra » 06 Mar 2010, 22:52

Zaojima ma ci slavite Den zien, a ak ano,na aky sposob, ci muzi svojim krajsim polovickam kupia dajaku kvetinu,alebo nieco ine , alebo sa chystate na nejaky obed respektive veceru?
Obrázok používateľa
sandra
Senior Member
Senior Member

Založený: 28 Okt 2007, 09:00

Re: Den Zien 8.marec

Odoslaťod ita » 07 Mar 2010, 01:43

Sandra tu kde som ja, 8. 03 si spomeniem ked to pocujem na radio....a to je to! :roll: Ale zato sa oslavuje Den matiek a Den starych matiek. Den starych matiek je inac dnes, ale nejako u nas v rodine sa na to velmi nedba, a deti si pripomenu na Den matiek, obycajne mi urobia nejaky vykres, alebo tomu podobne...A manzel? Nech ani nerozpravam :wink: :roll: No, aj ja tak si spomeniem na Den otcov ako manzel na Den matiek.....Vsetko je to iba komerc! :)
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Založený: 29 Máj 2006, 09:00

Odoslaťod sandra » 07 Mar 2010, 02:12

ita napísal:Sandra tu kde som ja, 8. 03 si spomeniem ked to pocujem na radio....a to je to! :roll: Ale zato sa oslavuje Den matiek a Den starych matiek. Den starych matiek je inac dnes, ale nejako u nas v rodine sa na to velmi nedba, a deti si pripomenu na Den matiek, obycajne mi urobia nejaky vykres, alebo tomu podobne...A manzel? Nech ani nerozpravam :wink: :roll: No, aj ja tak si spomeniem na Den otcov ako manzel na Den matiek.....Vsetko je to iba komerc! :)

Tu u nas v Srbsku sa tento sviatok ozaj slavi, alebo tak povediac uznava , kym den matiek kolko viem skor na zapade ako u nas, aj ked z mojho pohladu je ovela krajsie slavit den matiek a den otcov.
Obchody, kvetinarstva a predajne sa uz tyzden dopredu zasobili kvetamy a darcekmi a samozrejme aj ceny sa dopredu podvihali...
Nemozem povedat ze my to nejak vazne berieme a oslavujeme, ale moj manzel si vzdy spomenie a vzdy mi nejaku kyticu prinesie, alebo ruzu...Ked sme nemali deti ,tak sme niekedy skocili na nejaku veceru, teraz si skor objedname donasku domov alebo ja nieco schystam...
Ale uz ci je nejaky sviatok alebo nie, ta ruza alebo nejaky kvietok vzdy potesi :D
Obrázok používateľa
sandra
Senior Member
Senior Member

Odoslaťod ita » 08 Mar 2010, 23:37

Sandra dufam, ze vsetko preslo v najlepsom poriadku a ze si mala pekny 8. marec.... :wink: Vy ste mladi, 8. marec si mozete urobit kedy chcete aj zoparaz v roku.... :)
Obrázok používateľa
ita
Senior Member
Senior Member

Založený: 29 Máj 2006, 09:00

Odoslaťod sandra » 09 Mar 2010, 21:27

ita napísal:Sandra dufam, ze vsetko preslo v najlepsom poriadku a ze si mala pekny 8. marec.... :wink: Vy ste mladi, 8. marec si mozete urobit kedy chcete aj zoparaz v roku.... :)

8.marec presiel v poriadku, je to pekne ked si na teba spomenu a nejaku pozornost prinesu...napr.aj ta ruza je pre mna velkym potesenim...Mas pravdu 8.marec si mozeme urobit zoparkrat, ale teraz mame malinke deticky tak niet moc casu pre nas...Tak zostava len ten den zien, meniny a narodeniny... :)
Obrázok používateľa
sandra
Senior Member
Senior Member

Naspäť na V Petrovci sa deje...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Meniny

Dnes má meniny: Lýdia, Anabela
Zajtra: Jana, Ivana
Napozajtra: Františka

Pranostiky

Keď august páli, bude páliť aj víno.

Facebook

©2004-2017 Petrovec.com | www.petrovec.com | admin@petrovec.com